Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Гикавки мера Буряка та його команди. Іронічні нотатки про запорізьки статки

Posted by operkor на 3 августа, 2017

мусор и дворникМабуть, сьогодні у міськраді всім, від самого мера Буряка і до останнього лизоблюда, добряче гикалося. Пан Буряк так офіційно на своїй ранковій нараді: «Гик!». І всі навколо нього зразу же погодилися одностайно: » Гик! Гик! Гик!». Мер оглянув своє вірне запоріжсталівське козацтво і запропонував усім присутнім: «А тепер… гик… до роботи…гик!» І всі побігли і далі нічого не робити!

Чому я можу так ствердно сказати? А тому, що я вранці, десь біля восьми годин, вийшов викинути сміття. У нас тут, у Бородинському мікрорайоні,  біля єврейської школи розташований великий контейнер для сміття. Вчора ввечері він був наповнений, ну, думаю, зараз викину туди і своє сміття.

Куди там! Повний вже, з горою. І до нього шкандибає чорний-пречорний бомб, йде, мабуть, із самої Африки, в одній руці велика торба, наповнена різними бебехами, зібраними з таких же контейнерів,  інша рука випнута у навколишній простір для балансування, а ноги в нього йдуть у різні боки, але він уперто наближається до чергового контейнера.

Ну, я пішов далі, до контейнера навпроти будинку №19  що по Маршала Чуйкова (тепер  нова назва «Вулиця Професора Толока»). Там теж гора перебраних речей, які не сподобалися зустрінутому мною бомжу, якісь сумки, куртки, сорочки. Бач, в нього ще зберігся витончений смак, не сподобалося!

Прийшлося мені йти далі, до будинку №21, там така сама картина, порозкидані речі, забраковані бомжем, один контейнер повний, з горою, а інший чомусь порожній. Як це вони вивозять вибірково сміття? Вкинув туди своє сміття нарешті!

Що ж це таке, шановні? Контейнери повні сміттям цілодобово стоять біля будинків! Прибудинкова територія не обладнана, автомобілі не можуть там проїхати, а перехожий може зламати там ногу. А ви всі торочите, що у вас на роботі усе гаразд! «Всё хорошо, прекрасная маркиза!»

Ми усі законослухняні громадяни платимо за все, що вимагає від нас міськвиконком на чолі із самим Буряком. А ви усі, теж разом, чхати хотіли на свою власну роботу. Контейнери, повні сміття, стоять? Хай стоять! Бомжи розкидають сміття? Хай розкидають!

Біля будинку не те, що автомобіль не може проїхати, людині пройти важко! «Не йдіть! Нам краще!» — так розмірковує Буряк із своєю виплеканою командою. Вони ж по цих вулицях не їздять і не ходять. Я у всякому випадку ніколи їх не бачив у нашому подвір’ї.

Тому і сидять Буряк з  підлеглими і гикають на нарадах. Начальник УКС міськради вже догикався — його зняли й ведуть слідство. Наразі добряче гикає заступник мера Буряка — проти нього теж порушили справу. Кажуть, на черзі ще один заступник. Кажуть, він теж добряче нагікав. Куди вже їм там до нашого сміття!

Михайло Зорепад, м. Запоріжжя

«Хроники и комментарии»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: