Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Запоріжсталь» стає раєм або коли сталевару будуть платити як у Німеччині. Іронічні нотатки про металургійні статки

Posted by operkor на 8 августа, 2017

Свій в дошку чолов’яга, Шурма,  це — топ-менеджер «Запоріжсталі», на цьому тижні тихенько пробубонів, що нібито  у зв’язку із запровадженням безвізового режиму між Україною і ЄС почався відтік кадрів із комбінату «Запоріжсталь». Він так тихенько це промовив, що навіть не всі його почули. А далі Шурма так невиразно промимрив, буцімто на комбінаті посиленно працюють над розв’язанням проблеми, і все. Так, проблеми є, але ми їх «рішаєм».  Так обережненько і тихенько так видавив із себе: «…працюємо! Над розв’язанням!»

Краще сказав би уголос, — «…піднімаємо зарплатню на комбінаті у 10 разів!». Дивись, і працівники передумали б їхати кудись, невідомо куди… У всякому випадку, берегли б те, що мають у руках. А Шурма так тихенько: «…працюємо… щоб… той… а тут… ще … цей… клятий безвіз! Заважає працювати… А може повернутися до 1861 року? Щоб усі робітники були кріпосними? Тільки гукнемо народним депутатам! Вони і не таке приймають у своїй Верховній Раді!»

сталевар-2А одна моя знайома їздила до дочки у Польщу, та там працює, повернулася, і каже: «В Польщі – рай!» Ось так, нема там ні Ахметова, ні Шурми, ні Буряка, і зразу там – рай! Так хто винен, що у нас раю немає? Працюємо, працюємо, за кілька тисяч гривень на місяць, і… раю немає! А звідки він візьметься,  коли навколо нас, аж до Печерських пагорбів,  одні шнурки?

До речі, першим від Шурми втік сам Буряк, хоча в нього була зарплатня ого-го! І втік від такої зарплатні! У кабінеті в нього на «Запоріжсталі» кутки глиною тхнули?  Втік! На кращі хліба у міськраду.

А що ж казати за рядових працівників на «Запоріжсталі»! Ви знаєте, скільки отримує сталевар у Німеччині (без зусиль Ахметова, зрозуміла річ!)? Краще не кажіть, бо навіть мені стає соромно.  Польща з своїм   сталеваром плентається далеко позаду. А Україну (із Ахметовим!)  не видно ні в який тепловізор! Дивись на це хоч спереду, хоч збоку, хоч ззаду. Картина буде одна — жалюгідна

Михайло Зорепад, м. Запоріжжя

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: