Якби я був Президентом чи, на худий кінець, Прем’єром, щоб я зробив в першу чергу на минулому тижні? Вірно. Негайно прилетів би до Одеси у цей дитячий табір «Вікторія»! Плакав би разом із батьками загиблих дівчаток і зняв би шкуру із усіх оцих непробивних чиновників. Бачте, що сказав мер Одеси Труханов про пожежу у «Вікторії»? Даю мовою оригіналу: «воды было достаточно, все нормы соблюдены, но «зону ответственности» будем искать!» І це після того, як загинули діти! На простій мові це значить: «Я не я і хата не моя!». Та за ці слова Труханова треба гнати ломакою від Одеси до самого молдавського кордону!

В Одеській області об’явили траур, а Президент із Прем’єром мовчать. Президент зібрався їхати у США в ООН, а Гройсман сидить у себе в кабінеті і щось підраховує.

Ну, хлопці, ви даєте! Таке враження, що ви навіть не знаєте, що відбувається у вас в країні. Негайно викликати Юрасика Луценко і наказати: «Терміново провести розслідування і всіх винних покарати!» А замість цього – мовчання.

Тільки чиновники розповзаються у різні боки, щоб їх не дістала народна рука. Крім, зрозуміла річ, Труханова. Тепер він залишиться навіки в історії мером Одеси, у якого в дитячому таборі згоріли діти.

І якщо ви і далі, пане Президенте і пане Прем’єре, не будете знати, що діється у Вашій державі, то Ви теж опинитесь у одній шерензі з Трухановим!

 Віталій Іванович          

18.09.2017р.