На початку минулого століття друг і товариш усього прогресивного людства, а особливо усіх маленьких дітей, уразливих пенсіонерів і усіляких бомжів, які відбилися від стовбової дороги людства, Володимир Ілліч Ульянов – Ленін пророче проголосив: «Кожна куховарка повинна навчитися керувати державою!» І дивлячись на своїх сучасниць, незалежно від віку, бачу, що цей час прийшов!

Слухаю, як розмовляє моя дружина із своєю подругою:

-Пішла у магазин, а хліб вже коштує більше на дві гривні!

-Хотіла взяти масло, а воно вже дорожче на п’ять гривень!

-М’яса брати не буду, бо воно вже дуже дороге, не вкладуся у денну норму!

І так це чую майже кожного дня! Коли йду по вулиці, а назустріч мені жінки, старі і молоді, із сумками у руках, і всі із заклопотаними та стурбованими і занепокоєними обличчями. Що  купити? А в що одягнути дітей, щоб вони були не гірші від сусідських? А що на вечерю чоловікові, бо прийде з роботи зморений? І так кожного дня!

Ось де школа ленінізму! Куди там усім оцим чиновникам або народним депутатам, війна, а вони поїхали відпочивати на Мальдіви, відновлювати своє дорогоцінне здоров’я, щоб потім кинутися управляти державою!

Йде засідання Кабміну на чолі з самою розумною людиною на землі. ЗМІ писали, що їх таких усього два в нас: Нетаньяху і наш, вінничанин. Показують, як створюються бюджетні потоки: «Дамо, -каже вінничанин, — на культуру гроші, щоб вона піднялася у нас на ніжки хоч трохи!» І оператори тут же показують заклопотане обличчя Кириленка, відповідального у державі за культуру, міркує, куди б оце всадити бюджетні гроші, щоб той… тихо… вони потекли у потрібному напрямку!

 Або на армію, це свята справа, ворог з Росії напав, потрібно відбиватися… мільярди…, а склади злітають у повітря… п’яні офіцери на складах танцюють гопака… а вони усі продовжують керувати державою!

А ви отримайте пенсію у 1400 гривень у місяць і зведіть кінці з кінцями! Подивився я б тоді на вас, розумників! А народ це постійно робить! А то сидіти на місці Гелетея або Гонтаревої і дурень зможе! Чи без освіти спеціальної носитися по державі, як робить це наш Юрась Луценко!

А ви візьміть зарплатню у дві тисячі гривень у місяць і утримуйте сім’ю з трьох чоловік! Слабо вам усім? Ось народ наш який! Пережив Голодомори, репресії, війну, будівництво комунізму, а тепер ніяк не підбере собі нормальних керівників держави.

А може нам треба самим мінятися? І ставити на посади тих, хто спокійно буде робити справу?

Озирніться! Навколо вас живуть справжні діаманти. Бо справжні брильянти не гавкають, а працюють! Як слабка половинка нашого суспільства!

Віталій Іванович

 Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua