Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

У Бердянську брату екс-депутата після кримінальної справи і судового позову збільшили земельну оренду вчетверо

Posted by operkor на 26 октября, 2017


судья с молоткомГосподарський суд Запорізької області рішенням від 5 вересня визнав недійсною додаткову угоду щодо зменшення Бердянською міськрадою нормативної вартості ділянки для TOB “Азовальянс Груп” на 10 млн грн. Згідно з матеріалами справи, Бердянська міська рада та TOB “Азовальянс Груп” у березні 2006 року уклали угоду оренди земельної ділянки площею 18,6 га по вул. Макарова (в районі ДОЦ “Червона гвоздика”, кадастровий номер 2310400000:07:008:0005). Відповідно до витягу з технічної документації, нормативна грошова оцінка ділянки тоді склала 14, 9 млн грн, а оренда плата – 3% від неї.

Однак вже у лютому 2014 року посадові особи Управління Держземагентства у Бердянському районі за заявою фірми виготовили новий витяг, відповідно до якого, така оцінка склала 9,67 млн грн. і на цій підставі було укладено додаткову угоду із заниженою вартістю орендної плати.

Втім, прокуратура з цим не погодилася і звернулась до суду з позовом про скасування цієї угоди в частині визначення нормативної вартості, оскільки за їх запитом на цю ж дату така сума склала 19, 4 млн грн. Суд, виходячи з доказів прокуратури, цей позов задовольнив.

У справі також вказувалося, що сторони вже під час цієї судової тяганини уклали нову додаткову угоду (від серпня), в якій вказали нормативною вартістю ділянки вже 36,8 млн грн.

По цій справі бердянська поліція у січні відкрила кримінальне провадження №12017080130000190, і згодом встановила, що у січні-лютому 2014 року Управління не видавало такі витяг щодо нормативної вартості ділянок через відсутність відповідного програмного забезпечення, яке встановили тільки у березні. Зараз справа ще розслідується.

Згідно інформації аналітичної системи “YouControl”, ТОВ “Азовальянс Груп” належить Костянтину Македонському (47%), Андрію Кращенко (6%) та Яні Македонській (47%). Костянтин Македонський на місцевих виборах 2015 року балотувався до Бердянської міськради від “Нашого краю”. Від цієї ж партії обрався нинішній міський голова Бердянську Володимир Чепурний.

Брат Македонського Олександр був депутатом Бердянської міської ради 2010-2015 рр.

Дружина Андрія Кращенко Олена Бодасюк – депутат Запорізької облради, перебуває у фракції “Наш край”.

http://zp.nashigroshi.org

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: