Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Не підривай наш сімейний бюджет!»  Сатиричні  нотатки про наші статки

Posted by operkor на 6 ноября, 2017

буржуй=жизнь на днеЧули новину? Наш Президент став мільярдером! У 2017 році він заробив стільки грошей, що став одним із найбагатіших людей у державі. Уявляєте собі?! Файно попрацював і набив калитку. Повно тугриків. Налагодив систему тільки так! Їздить по всьому світу, бореться за мир, а фунти стерлінгів з «Рошен» течуть у нього в банк! Ще й Гонтарєва підраховує!

      Аякже, треба ж думати про дітей, у нього їх он скільки! І дівчатка, і хлопчики! Треба ж нагодувати. Ковбасою, наприклад, самою найдорожчою! Я он дружині вже набрід своїми воланнями у день одержання пенсії: «Купи і купи мені 100 грамів ковбаси! Хай поласую хоч раз у місяць!» «Не лізь! – каже дружина. – Не підривай наш сімейний бюджет!»

      А в нього без проблем! Підкотили цілий фургон ковбаси до їхньої резиденції. Їж, не хочу! Усілякої, самої коштовнішої і самої не знаю якої! Повний фургон! Давись, не хочу!

      Дружина перешила плаття, яке ми їй купили у 1988 році. «Ще, — каже, — поношу на дворі!»  А за плаття дружини президента мовчу. Мабуть, доларів на тисячу кожне, якщо не більше, тягне. Це нам потрібно уперто збирати усе життя і все рівно не зберемо, навіть не допоможе і сам Гройсман із своїми верткими хлопцями!

      А в нього вже мільярд грошви! Якщо так далі піде, то маючи на увазі другий його термін, він замахнеться і на другий мільярд. А чому б і ні? У нього такі рвучкі помічники! Юра Луценко, Гонтарєва, Ірина Геращенко, та і Аваков не тільки на себе працює!

 Змайструють і другий мільярд. Тим більше, що вже постала така гарна пенсійна реформа! По двісті гривень на пенсіонера, живи, як знаєш. «Ми можемо,  — каже Гройсман, — і ви зможете!» «А хто не буде згодний, — загрозливо натякає Юрік Луценко, — то ми швидко докажемо, що у вас ноги ростуть із самого ФБР мериканського!»

      А Президент літає, з Києва ув Брюссель, із Брюсселя в Роттердам, з Роттердаму у Торонто, із Торонто ще кудись подалі від своєї країни.

      А тугрики складаються так ловко у лантухи! Така ляпота! Тільки глянув Головкомандувач на Гройсмана, а він у відповідь: «Всьо чьотко! Верстаємо нові місткості!»

      Так що не сумлівайтеся! Так і зроблять! Не те, що в нас! Не кожному і пенсію підвищили! Кажуть: « Ви так працювали, що грошви тепер для вас немає! Дихайте і без добавки!»

      Дійсно, як тут не згадати нашого незабутнього класика, Миколу Васильовича:  Русь, куда ж несешься ты? Дай ответ. Не даёт ответа».  Але це ж до якоїсь межі і де вона закінчується ніхто не знає!

Віталій Шевченко

               

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: