Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Про рюкзаки, кашкети і ще дещо! Іронічний коментар неділі

Posted by operkor на 13 ноября, 2017

3Усе чудово! В країні все о’кей! Гройсман проводить засідання уряду, все в нього під контролем. Як гримне на своїх міністрів, тоді вони несуться і виконують навіть більше, ніж від них вимагають.

Порошенко надіслав телеграму у Вашингтон, висловив співчуття родичам загиблих у церкві (шкода людей, знайшовся один хворий, в якого дах поїхав…). А наших загиблих він не помічає. Тільки на дорогах України кожного дня гинуть 16 людей, а Аваков з кашкетами зв’язався, пристосувався собі при державній службі!

 Усе чудово! 16 людей. На дорогах. Кожного дня! А Порошенко три рази на день смачно їсть. А за ним і Гройсман не відстає, три рази, а може і більше. Аваков теж смачно уплітає, тим більше, що рюкзаки тепер із собою носить. Фігурально.

 І уся Верховна Рада теж зайнята дуже, ремигає на повну котушку. І Парубій, Андрюша, все булькотить  і булькотить,  із ними разом, бач, як погладшав з тих пір, як став Головою Верховної Ради. На Майдані був худий, а тепер, бач, який гладкий!

      А на дорогах України, той, а на кордонах України, а на лінії розмежування, гинуть люди, і де Голова Державної прикордонної служби України і інші високопосадовці держави?

      Ви їх бачили, коли схопили Колмогорова? Ні. Щось сказали, спочатку Президент чи голова уряду, чи командування МВС і ЗСУ, коли виникла справа? Ні. Таке враження, що хлопці прикордонники виконували не їх накази!

      А тут вискакує із прокурорських кущів Юра Луценко і починає вправляти всім розум. А йому якраз і не потрібно туди сунутись. Є для цього, як мінімум, Голова Державної прикордонної служби України.

      Три роки прикордонник Колмогоров просидів у ДОПРу за виконання наказу командира, а найкращі судді у світі «впаяли» йому 13 років тюрми, і ні жодна найвища посадова особа у державі, ну, хоч би якесь слово сказала!

      Дорогий Голова Державної прикордонної служби України! Цигикал. Петро Олександрович! До Вас звертаюся! Це ж Вашого кадра запроторили на нари! А Ви мовчите, як партизан на допиті! Чи боїтеся, що виженуть!

      Тоді виходить, що і Президент, і Голова Уряду, і голова Верховної Ради і усі випещені міністри разом даром їдять свій хліб. Бо куди не кинь оком, одне неподобство. Бо кожного дня гинуть на дорогах України, і в містах, і селах люди, а усі відповідальні особи безвідповідально сидять у своїх кріслах! Ще й жирують.

Віталій Шевченко 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: