Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Б’ємо огорожею можновладців! Іронічний коментар ДНЯ

Posted by operkor на 20 Листопада, 2017

власть=чиновники врачи


Дивні речі відбуваються у нас в державі! В Одесі громадськість піднялася і знищила огорожу навколо Літнього театру в міському саду у центрі міста. Де, без перебільшення сказати, кожний одесит був тисячі разів за своє життя. Там призначали побачення, туди ходили, щоб почути останні новини Бабель і Ільф з Петровим, Валентин Катаєв, Корнійчуков, з якого потім вийде Корній Чуковський і багато інших особистостей.

 І тепер все це знищити, перетворити у клоаку, бо якісь чиновники віддали золоту територію, на якій сформувалося не одне покоління одеситів, на 49 років ув оренду, щоб ці злодії знищили це святе місце для усіх одеситів і не тільки!

      І що? Поліція билася із своїм народом, відстоюючи «права» можновладців! Де Аваков? А, із рюкзаками! Де Луценко із своїми підозрами? У нетях! Небайдужі одесити витягли цю огорожу і принесли її до міської ради! І що, мер Труханов вийшов до людей? Ні! Сховався у коридорах влади!

      А поліція навіть проти народу застосувала газ! Проти власного народу! Який їх своїми грішми тримає на службі. А головний поліцейський області Дмитро Головін так бився із своїм народом, що навіть пошкодив свою фігуру.

      А де Гройсман?  А де Президент? Що, це приватна справа і можна відсидітися у кабінетах за охороною? Кого ви репрезентуєте на своїх посадах? Народ, проти якого  застосували сльозогінний газ!

      Та що їм Одеса! Це як якась  турецька земля! У них під носом, у Києві таке саме відбувалося і відбувається, а від них ні слова ні півслова. В центрі Києва віддати якимсь таємничим «британським» інвесторам два гектари, де ті хочуть побудувати 14 будинків у 22 поверхи! Уявляєте собі?! Це значить знищити історичний центр міста. Монголо-татарський гніт це не знищив у ХІІІ столітті, а нові загарбники ось! Тільки дайте їм можливості  і… усьо будить карашо! У центрі міста! Нашого Києва! І ніхто ні мур-мур!

власть=чиновники врачи      Тільки журналісти на чолі із Сонею Кошкіною борються разом із активними громадянами. А влада? Гройсман із Порошенком! Хоч би одне слово сказали на захист міста і людей! А інші можновладці? Наче набрали води у свої державні роти!

      Цікаво, яку державу вони представляють у США, Великобританії, Саудівській Аравії? Пане Президенте, Ви не забули, що Ви репрезентуєте український народ? Ні, спить у літаку!

      І в нас у Запоріжжі теж саме. Найкращий мер України, Буряк, поїхав під час роботи кудись відпочивати, сам собі виписав відпустку, і – адью!

      Що, все зроблено? Наша героїня, Вікторія Марчук, вже стала п’ятикратною чемпіонкою світу по тхеквондо, а і досі немає власного житла. Дівчина, яка створила себе сама, не загубилася у нетрях покалічених дітей, а її ніхто не бачить із можновладців, ні Шурма, ні Ахметов, ні Буряк, ні Богуслаєв із своїми великими грішми. Може, Бриль побачить? І не соромно усім вам, достойникам?!

      Ось, наприклад, що пише  газета «Суббота плюс» (26 жовтня – 2 листопада 2017р.) у статті «Как запорожская мэрия бесплатные квартиры миллионерам в погонах раздаёт», яку написали журналісти Ольга Приходько та Богдан Василенко: «За 2016 рік міська влада Запоріжжя роздала 116 комунальних квартир. Із них людям, які стояли в черзі на житло, дісталося тільки 15».

    А міліонерам у погонах (генералам міліції та полковникам) дісталось безоплатно (при їх грошах!) у 2015 – 2017 роках біля десятка квартир.

      А Вікторія, інвалід з дитинства, їздить на змагання за свої гроші. Отримує пенсію у 1200 гривень. Не має власної квартири, живе у подруги ( спасибі їй велике!). Та ще збирає гроші на операцію, щоб відновити своє здоров’я.

    Про це написала журналіст Ірина Гавриленко  в своїй статті «Найтитулованіша  паратхеквондистка країни їздить на змагання власним коштом» («Запорозька Січ», 9 листопада 2017р.). А на початку року (4 квітня 2017р.) я теж написав статтю «Ганьба для міста і країни!», де я звернувся до усіх можновладців України (Порошенка, Гройсмана, Пінчука, Коломойського, Ахметова, Тарути, Гонтарєвої, Буряка, Бриля), і її надрукували кілька сайтів України, а результату ніякого!

      Сопуть у свої дві дірочки! Дууже зайняті справами! Тому і не бачать, що діється у Одесі, Києві і у нас в Запоріжжі!

   Але люди вже прозрівають і погано буде тим можновладцям, коли люди прозріють, бо тікати  їм нема куди!

Віталій Шевченко

(для “Хроник и комментариев”)

               

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: