Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Запорізька облспоживспілка, дружня до губернатора Пеклушенка, через фірму Анісімова здавала державному інституту землеустрою непотрібний офіс втридорога. З залу суду

Posted by operkor на 24 ноября, 2017


Головне управління Національної поліції у Запорізькій області розслідує справу щодо фіктивної  оренди інститутом землеустрою офісних приміщень у ТОВ “Нерухомість Запоріжжя 2012” по завищеній вартості. Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 8 листопада.

Згідно з матеріалами справи, обласне управління Східного офісу Держаудитслужби у 2016 році провело фінансовий аудит діяльності ДП “Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

Зокрема, за результатами виявилося, що держпідприємство протягом 2012-2013 рр. орендувало у ТОВ “Нерухомість Запоріжжя 2012” приміщення площею 1250 м2 для розміщення офісу та архіву інституту, хоча мало власні площі для цього розміром 1444 м2. До того ж, це були не власні приміщення “Нерухомість Запоріжжя 2012”, а орендовані у Запорізької обласної спілки споживчих товариств, і за нижчою у чотири рази ціною (23 грн кв. м), ніж фірма виставила інституту (96 грн кв. м.). При цьому, середній розмір орендної плати аналогічних нежитлових приміщень поряд складав 35 грн кв.м .Таким чином, держпідприємство отримало рахунок за більш ніж рік оренди сумою 1,67 млн грн (з них перерахувало 750 тис. грн).

З огляду на це, слідчі відкрили кримінальне провадження № 42017080000000207, та вже у суді клопотали про тимчасовий доступ до документів по спірним договорам. Суд це клопотання задовольнив.

ТОВ “Нерухомість Запоріжжя 2012” навпіл належить Сергію Котлярову та дніпрянину Віктору Бондарю. Сергій Котляров – це родич колишнього “смотрящего” по Запоріжжю Євгена Анісімова.

Нагадаємо, протягом 2011-2014 року головою Запорізької облдержадміністрації був Олександр Пеклушенко. Під час перебування на посаді він неодноразово дякував Євгену Анісімову за допомогу владі, публічно називавав своїм другом.

Запорожский Институт землеустройства. Фото ВВП

До того ж, протягом 1986-2002 років Олександр Пеклушенко був головою правління Запорізької облспоживспілки, після чого став народним депутатом і пізніше головою ОДА. Пеклушенка на посаді керівника облспоживспілки замінив Ігор Облєс, а пізніше Олег Бондаренко. Обидва були помічниками Пеклушенка як народного депутата. Після смерті Пеклушенко прощання з ним відбулося в центральній будівлі облспоживспілки по пр. Соборному.

Також в приміщенні облспоживспілки по пр. Соборному, 107 знаходяться заклади Fishcafe та Wave 3  сина Олександра Пеклушенка, Єгора.

http://zp.nashigroshi.org

           

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: