Запорожье микроавтобус для департамента спортаДепартамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради за результатом тендеру 28 листопада уклав угоду з ТОВ “Бристоль-авто” на придбання автомобіля Ford Transit Custom вартістю 1,19 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Замовлено вантажо-пасажирський мінівен Ford Transit Custom Kombi DC F330 L2H1 125 Trend з додатковим обладнанням: буксирувальним пристроєм, зимовими шинами, захистом моторного відсіку, сигналізацією, плівкою для захисту кузова та фар, килимками, тонуванням, тощо.

Для прикладу, тонування коштує від 2500 гривень, покриття антигравійною плівкою від 2000 доларів для такого типу авто, захист двигуна – 2500 гривень, килимки по 1300 гривень, зимня шина по 1500 гривеньв середньому, тощо. Однак достеменна вартість додаткових опцій невідома.

Запорожье микроавтобус для департамента спортаНа своєму сайті “Бристоль-авто” пропонує цю модель за 946 тис. грн.  Втім, протягом листопада діє акція і авто коштує 825 тис. грн. Такі ж розцінки в інших дилерів.

На цей тендер подалося троє учасників з мінімальною різницею в ціні і вони не знижували їх під час аукціону, повідомляють  http://zp.nashigroshi.org