ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Правобережний пляж Запоріжжя за 13 мільйонів відремонтують під керівництвом помічника депутата, головного фінансіста «Запоріжсталі» Руслана Божко

Posted by operkor на 4 декабря, 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради має намір укласти угоду з ТОВ “Міський сервіс” на реконструкцію правобережного міського пляжу Запоріжжя вартістю 13,5 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Фірма має збудувати рятувальну вежу, дощову каналізацію, систему освітлення, влаштувати вимощення, озеленити територію, здійснити намив піску, тощо. Це перша черга робіт, які мають завершити в серпні 2018 року.

На цей тендер подалося троє учасників. Втім, дві дешевші пропозиції відхилили. Так, ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Променергоремонт” (13,44 млн грн) подало деякі довідки не за встановленою формою, не вказало дані на кількох зазначених працівників, вказало невірно назву фірми в деяких документах (без слів “науково-виробниче підприємство”), тощо.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Правобережный пляж Запорожья. Фото ВВП

ТОВ “Верховина” (13,49 млн грн) вказало в довідці про працівників робітничих професій водія і відтак, самих робітників виявилося 19 замість необхідних 20; подало деякі договори не встановленої форми, не подало оновлену пропозицію відповідно до результатів аукціону, тощо.

ТОВ “Міський сервіс” зареєстровано у вересні 2016 року на мешканку Покрови (Дніпропетровська область) Наталію Жорж. Директором вказаний Олексій Гончаров – помічник депутата Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” Руслана Божко. Гончаров працює на комбінаті “Запоріжсталь” Ріната Ахметова і допомагає депутату в роботі на окрузі.

Руслан Божко очолює постійну комісію міськради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів. На час обрання працював фінансовим директором комбінату “Запоріжсталь”.

Зареєстроване ТОВ “Міський сервіс” по вул. Незалежної України, 57В. Перший поверх цього будинку займає супермаркет “Брусничка” Ріната Ахметова, а рахунки фірми відкриті в банку “ПУМБ” Ахметова.

Також, для прикладу, виконробом в “Міському сервісі” працює Ярослав Ільчук. Людина з таким ім’ям в соцмережі “Вконтакті” вказала місцем роботи “Запоріжсталь”.

При цьому, в субпідряд “Міський сервіс” візьме ТОВ “Хозхімсервіс” та ТОВ фірма “Ентелі”.

“Хозхімсервіс” виконує роботи  для заводів з групи “Метінвест” Ріната Ахметова і почало самостійно отримувати підряди в Запоріжжі з обранням мером головного інженера “Запоріжсталіл” Володимира Буряка.

Фірма “Ентелі” належить Миколі Трофимовичу. Він же був співвласником ТОВ “Покровський ремонтно-механічний завод” (раніше орджонікідзевський). Нині ТОВ “ПРМЗ” належить Наталії Жорж, повідомляють  http://zp.nashigroshi.org

           

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: