Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Миротворча місія нардепа Кривохатько. У Розумівці селяни виступили проти місцевого депутата-бізнесмена, покликав в ролі арбітра депутата Верховної Ради

Posted by operkor на 27 Грудня, 2017

Кривохатько село Разумовка


15 грудня з півсотні жителів села Розумівка Запорізького району, незважаючи на дощову погоду, вийшли під будівлю сільради, щоб висловити свій протест проти дій місцевого бізнесмена і депутата Долинської ОТГ Юрія Лагно. Невдоволення розумовців назріває не перший рік. За словами селян, Лагно реалізує незаконні схеми, використовуючи орендовані ним ставки і земельні ділянки навколо них, звідки несанкціоновано вивозиться чорнозем і ведеться заборона на випас великої рогатої худоби.

– Там, де стоять ставки, колись паслося дванадцять тисяч свиней і ще дві череди – разумовська і ніжньохортіцька, зараз туди люди не можуть виганяти худобу. Другу балку Лагно зайняв під якісь гонки – теж стадо не пускає. Там великий шар чорноземів, який вивозиться вантажівками і продається. І у нас є докази, і зафіксовано всюди, то біш це розкрадається наша земля, – повідомляє активіст Розумівки і голова ради ветеранів Віктор Білик.

– Ми виїжджали під час розкрадання землі і фіксували всі ці факти, направляли звернення в поліцію. Сам же Лагно не дав нам ніяких пояснень, чому він так діяв, – зазначає Тетяна Москаленко, депутат Долинської ОТГ.

Разом з тим, на зборах були і прихильники бізнесмена-депутата, які вважають, що акція протесту селян є політичною технологією протии в них. Сам же Юрій Лагно закинуті йому звинувачення називає брехнею. Зокрема, спростовує і заборону на випас корів, повідомивши, що навпаки для зручності зробив тирло для худоби.

Кривохатько село РазумовкаДопомогти розібратися в ситуації, що склалася і розставити всі крапки над і разумовці попросили народного депутата України Вадима Кривохатько, якого запросили на зустріч із громадою.

Вадим Кривохатько вислухав всі точки зору і зазначив, що назріваючий роками конфлікт потрібно вирішити мирним шляхом. Також народний депутат пообіцяв селянам всебічну підтримку в захисті їх інтересів, у разі, якщо озвучені на зустрічі факти порушень законодавства підтвердяться.

З приводу отриманих від громади скарг, Вадим Кривохатько направить депутатські звернення до відповідних інстанцій. Хід їх розгляду бере під особистий контроль.

А поки що мешканці Розумівки сподіваються, що компетентні органи в решті решт нададуть правову оцінку діяльності Юрія Лагно і свавілля в районі припиниться.

http://www.zp-pravda.info

 

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: