Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Все у них в шоколаді! Савченко на нари, Гонтареву на Канари. Коментар сьогодення

Posted by operkor на 23 марта, 2018


Думаю, всі звернули увагу як Гонтарева  звітувалася за пророблену роботу у Національному Банку України. Майже рік була у відпустці (де ви бачили такі довгі відпустки та ще на подібній відповідальній посаді!), з’явилася невідомо звідки, вся в шоколаді, і головне, що запам’яталося, це що олігархи залишились винні НБУ 45 мільярдів грошиків, а за період перебування її на чолі Національного Банку України громадяни України порівняно із 2013 роком живуть у три рази гірше, перетворившись у жебраків.

А ви подивіться, хто навколо неї! Гарант, голова Урьяду, голова Верховної Ради, більшість депутатів, які засмагли серед зими на південному сонці, — Вінник, Бурбак, Гончаренко, дружина Луценка, та і міністри від них не відстають, — Нищук, Аваков, Кириленко, Жданов, Муженко. А там ще з-за рогу викотився улюбленець усього народу Юрік Луценко. Як кажуть у народі – гоп-кумпанія!

А Гонтарева так прямо і чеше з трибуни: «Я виконала місію, бо реформи зроблені і можу йти на відпочинок!» Якщо бути точнішим, то треба сказати їй від нас так: «На відпочинок у тюрму на довгий строк!»

Я думаю, що багато людей з цим висновком погодяться, бо кожний її роботу відчув на собі. І передала естафету ще одному місіонеру – Смолію. І він вже почав рихтувати НБУ під можливості Гаранта і далі по списку (дивіться початок замальовки!).

Він вже пообіцяв знищити купюри до 50 гривень включно, а дивлячись на його морду лиця, то не зупиниться і на купюрі у 500 гривень. Тобто, інфляція гривні буде продовжуватися. А хто буде страждати в першу чергу? Народ!

Бо місіонери вже про все подумали. І про офшори, і про інше. До речі, в Інтернеті прочитав новину: «Колишній банк Гонтаревої подвоїв рахунок». Недарма Гарант назвав Гонтареву найкращим банкіром світу. А він знає, що каже!

Віталій Шевченко

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: