Сільський ревізор провів дев’яту цього року інспекцію села Гусарка, що у Запорізькій області. Сільський ревізор проінспектував школу, дитсадок, краєзнавчий музей і сільраду, заглянув в гості в медпункт і покатався на новому тракторі полями агрофірми «Алоінс-Агро». Команді також вдалося побувати на

футбольному матчі, сісти за ткацький верстат і заглянути в скриню місцевих майстринь.

Люди в селі вважають, що Гусарка тримається завдяки допомозі агрофірми «Алоінс-Агро». Це одне з найбільших підприємств в селі, яке входить в структуру агрохолдингу LANDFORT і займається обробкою землі і виробництвом сільськогосподарської продукції. Всього в агрофірмі працює 120 чоловік.

«Під час збирання врожаю у нас від 120 до 130 працівників, приблизно 25 трактористів і 30 водіїв, охоронці, бухгалтерія, керівники різного рангу, інженери, агрономи. Ми платимо майже таку ж заробітну плату, що і в місті. Тому деякі вже замислюються про повернення», — коментує директор Олег Лужанський.

Також не менш важливим фактором роботи компанії є пайовики. За один пай люди в селі отримують по 12 тис. грн вже з усіма сплаченими податками. Зерном люди беруть рідше, так як частина пайовиків вже не живе в Гусарці.

Крім того, агрофірма піклується і про благоустрій села. Взимку компанія розчищає дороги, влітку надає матеріали для наведення порядку тощо.

«Ми допомагаємо селу в будь-яких питаннях, починаючи від вкручування лампочки до подачі води, взимку розчищаємо дороги. І не питаємо, чи є пайовики на тій вулиці. Чистимо кожну вулицю. А ще дбаємо, щоб у людей щорічно було свято», — зазначає Олег Лужанський, повідомляє  Куркульський вісник.