Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Великие хозяйственники. Замість вимоги відновлення стертої розмітки по гарантії, Запорізька міськрада повторно замовила “Символу” ті ж послуги на 4 мільйони

Posted by operkor на 21 мая, 2018


Дніпровське відділення поліції Запоріжжя підозрює посадовців Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та ПрАТ “СМЕП “Символ” у недотриманні гарантійних строків на дорожню розмітку у Хортицькому та Дніпровському районах. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду від 20 квітня.

Згідно з матеріалами справи, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради і ПрАТ “Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство “Символ” у травні та серпні 2017 року уклали по одній угоді щодо нанесення дорожньої розмітки зі строком виконання робіт до кінця року та загальною вартістю 4,2 млн грн. При цьому, у договорі прописувався гарантійний термін якості наданих послуг строком на 12 місяців з дня підписання актів виконаних робіт.

Згодом фірма виконала роботи у повному обсязі та сторони підписали відповідні акти виконаних робіт.

Проспект Соборный -разметка сошла вместе со снегом. Фото ВВП

Однак вже у квітні 2018 року з залученням представників Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та ПрАТ “СМЕП “Символ” було проведено огляд дорожнього покриття на ділянках у Дніпровському та Хортицькому районах, де фірма наносила розмітку у грудні 2017 року. Так, у більшості місць на дорожньому покритті дорожня розмітка відсутня або маються її незначні залишки біля бордюрів. Тобто, гарантійні строки якості наданих послуг не дотримані.

При цьому, представники Департаменту та “СМЕП “Символ” не вживають ніяких заходів щодо виправлення ситуації з дорожньою розміткою, хоча їм достовірно відомо про її відсутність.

Більше того, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та ПрАТ “СМЕП “Символ” у березні 2018 року уклали нову угоду щодо нанесення розмітки у Запоріжжі вартістю 4 млн грн зі строком виконання до кінця року. При цьому, гарантійний строк встановлений на термін не менше 8 місяців (вже після відкриття кримінальної справи 26 квітня договір розірвано за взаємною згодою сторін).

Тобто, це дає підстави вважати, що відновлення розмітки, яка не витримала гарантійний строк, буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів Запоріжжя, а службовцями департаменту через неналежне виконання обов’язків було спричинено значну шкоду громадським інтересам. До того ж, вказані факти могли вчинятися і у 2017 році.

Разметка на пешеходном переходе. Улица Бородинская в Днепровском районе Запорожья. Фото ВВП

З огляду на це, поліція відкрила кримінальне провадження №12018080050001141 за ст. 367 КК(службова недбалість) та згодом клопотали у суді про надання тимчасового доступу з можливістю вилучення до виписок руху грошових коштів по рахунку ПрАТ “СМЕП Символ”. Суд це клопотання задовольнив.

Варто зазначити, що у всіх трьох договорах прописувалося нанесення розмітки у всіх районах міста, проте конкретний перелік вулиць не зазначався.

ПрАТ “СМЕП Символ” належить Сергію Батію (48%) та Тетяні Швацькій (12%). Головою правління вказується Юрій Щегольський – колишній начальник ДАІ у м. Запоріжжя. Фірма займається не тільки розміткою, а й обслуговуванням світлофорів.

Директором Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради на час підписання договорів від 2017 року була Марина Байло – її підпис стоїть під відповідними договорами. Натомість, договір від 2018 року підписував вже заступник директора Департаменту Дмитро Іванюта, і на сайті міськради Марина Байло не вказується.

http://zp.nashigroshi.org

           

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: