Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

На Запоріжжі суд визнав протиправною діяльність Григорівської сільради та його голови

Posted by operkor на 23 мая, 2018


Голова Григорівської сільської ради Запорізького району Запорізької області «водил за нос» місцевого підприємця, який звернувся до сільради із заявою присвоїти поштову адресу його  павільйону з літнім майданчиком, розташованому на 310-му км  автотраси «Харків-Симферополь»,  село Григорівка, повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на ЕДРСР.

Як з’ясувалося в  судовому засіданні, вирішення вказаного питання, відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до виключної компетенції пленарного засідання сільських, селищних, міських рад.

Однак, в порушення вищевказаних вимог, виконавчим органом Григорівської сільської ради це питання не було підготовлено та внесено на розгляд сільської ради,  заява підприємця не була розглянута на пленарному засіданні сільради, що  свідчить про протиправну бездіяльность органу місцевого самоврядування.

Фото ВВП. Село Григорьевка Запорожского района

Твердження голови сільради про те, що павільйон знаходиться за межами села Григорівка, а розпорядником земель за межами населеного пункту є Запорізька районна державна адміністрація, а отже питання про присвоєння адреси павільйону повинно розглядатись райдержадміністрацією, суд не взяв до уваги, оскільки відповідачем не надано ґрунтовних доказів зазначених доводів.

Відтак суд визнав протиправною діяльність Григорівської сільради,   зобов’язав сільську раду розглянути заяву щодо присвоєння поштової адреси павільйону з літнім майданчиком № 89, та прийняти відповідне рішення.

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: