26 травня о 12:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в районі бази відпочинку «Золотий берег» на о. Бірючий  застряг автобус та потрібна допомога фахівців ДСНС.  Прибувши на місце, рятувальники встановили, що внаслідок сильного вітру та підняття рівня води виникло підтоплення і крім автобуса потребували допомоги ще більше десятка автомобілів.

Бійці ДСНС за допомогою тросів  витягнули із району підтоплення до села Степок 11 легкових автомобілів та вивезли 23 людини із них троє дітей.  Внаслідок події ніхто не постраждав.  Від ГУ ДСНС залучалось 5 одиниць техніки та 11 чоловік особового складу.

Починаючи з 26 травня на узбережжі Азовського моря погіршилися погодні умови, що призвело до часткового підтоплення баз відпочинку у смт Кирилівка. Через це багато людей, які приїхали відпочивати на вихідні до моря, не змогли безперешкодно виїхати додому. Місцева влада та рятувальники допомагали перевозити людей й відбуксовувати автомобілі.

Так, бійці ДСНС, на техніці підвищеної прохідності  САРМ перевезли лікаря до хлопчика, який зламав руку та знаходився разом з батьками на острові Бірючий. Після чого,  рятувальники перевезли травмованого, його батьків та лікаря на проїжджу частину дороги, де передали медикам, для подальшої госпіталізації. Життю хлопчика нічого не загрожує.

2

До Служби порятунку «101» 26 травня о 12:40 про те, що в районі бази відпочинку «Золотий берег» на о. Бірючий  смт Кирилівка  застряг автобус та потрібна допомога фахівців ДСНС. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що внаслідок сильного вітру та підняття рівня води виникло підтоплення, і крім автобуса потребували допомоги ще більше десятка автомобілів.

Бійці ДСНС за допомогою тросів  витягнули із району підтоплення до села Степок 11 легкових автомобілів та вивезли 23 людини із них троє дітей. Внаслідок події ніхто не постраждав. Від ГУ ДСНС залучалось 5 одиниць техніки та 11 чоловік особового складу.

Як з’ясувалося, через різку зміну напрямку вітру (північно-східного та східного), розпочався шторм й коливання рівня води, що призвело до часткового підтоплення баз відпочинку. Станом на 28 травня 15:00  близько 50% баз відпочинку підтоплені водою на 15-20 см. На момент виникнення, в деяких випадках, взагалі вода досягала рівня 0,5 м.

Зранку 28 травня у селищній раді смт Кирилівка проведено засідання штабу з ліквідації наслідків негоди. Місцева влада прийняла рішення про виділення двох тракторів для перевезення людей з острова Бірючий на косу, а також про залучення рятувальників ДСНС.

Станом на 15:00 близько 100 людей перевезли тракторами. Ще 30 машин та близько 100 чоловік, які знаходились на найпроблемнішій ділянці, рятувальники  на автомобілі високої прохідності САРМ  відбуксирували на безпечну територію. Крім того, рятувальники на спец техніці перевезли дитину с переломом на проїзну частину дороги, де передали до рук медиків  для подальшої госпіталізації.

Інформація надана «Хроникам» прес-службой ГУ ДСНС у Запорізькій області