Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Ты должен 500 000 долларов за беспокойство порядочных людей». Главе Запорожской «Народной рады» в темном углу сделали предложение 

Posted by operkor на 16 июня, 2018

Слідче відділення Дніпровського відділу поліції проводить досудове розслідування про погрози вбивством голови Запорізької правозахисної антикорупційної організації «Народна рада», що мали місце  поблизу ресторанного комплексу «Дуплет», розташованого в Хортицькому районі Запоріжжя, повідомляють «УВ» з посиланням на ЕДРСР.

Допитаний в якості потерпілого голова «Народної ради» повідомив, що з моменту створення Запорізької правозахисної антикорупційної організації «Народна рада», а саме з 2014 року, головою якої він є, він займається правозахисною антикорупційною діяльністю. До них в організацію надійшли  інформації, про те, що була вбита малолітня жителька Запоріжжя,   а розслідування цього особливо тяжкого злочину  було навмисно заведено в глухий кут, колишніми у той час керівниками Запорізької обласної прокуратури, які діючи в інтересах злочинців увійшовши в злочинну змову з начальником СУ ГУНП в Запорізькій області і начальником УКР, навмисно фальсифікували матеріали слідства по даному особливо тяжкому злочину.

10.05.2017 року він звернувся із заявою за фактом даного злочину і його приховування до керівників силових відомств України, крім того, дана інформація була озвучена ним в чисельних інтерв’ю в друкованих та електронних ЗМІ. Основною фабулою його заяв послужило те, що в м. Запоріжжя існує організоване злочинне угруповання, що займається організацією, створенням та експлуатацією підпільних борделів, проституцією в Запорізькій області, а також вивезенням українських дівчат для заняття проституцією за кордон.  Після подачі ним зазначеної заяви і публікації в ЗМІ, йому неодноразово надходили погрози розправи за  заяви в правоохоронні органи і публікації в ЗМІ про цю злочинну діяльність

Так, 15.06.2017 року, біля його будинку на нього напали троє невідомих чоловіків, які заломили йому за спину руки, приставили пістолет «Макарова» і погрожували вбивством, при цьому вимагаючи від нього, щоб він відмовився від своїх звинувачень. Під час нападу, зазначені особи представилися членами «Самооборони» м. Запоріжжя, творцем якої є Н. За даним фактом він звернувся в Хортицький ВП ДВП ГУНП в Запорізькій області, де  про даний факт було внесено  відомості в ЕРДР, і в даний час ведеться досудове розслідування. Але  злочинні дії зазначених осіб щодо нього не закінчилися.

Так, 09 листопада 2017 року, приблизно о 17 годині 00 хвилин, він спільно зі своєю сім’єю повернувся до себе додому, де висадив дружину і дітей біля будинку, а сам на своєму автомобілі «Альфа-Ромео» АР 54-00 ЄС, попрямував на автостоянку «Форпост», розташовану поблизу ресторанного комплексу «Дуплет» за адресою: вул. Міська, 3-а, де він на протязі останніх десяти днів залишав свій автомобіль.

Коли він заїхав на територію зазначеної автомобільної стоянки та припаркував свій автомобіль на паркувальному місці №1-18, він побачив що з тильного боку його автомобіль заблокував автомобіль «Рейндж Ровер» білого кольору. В  цей час він вже вийшов з салону свого автомобіля і забирав з нього свої особисті речі, серед яких знаходився травматичний пістолет «Форт-12», на який у нього є дозвіл.

Із автомобіля «Рейндж Ровер» вийшло троє невідомих йому чоловіків. Коли зазначені особи вийшли зі свого автомобіля, вони в швидкому темпі почали прямувати в його сторону, при цьому у одного чоловіка  і у другого у руках знаходилися ножі з викидними лезами, зовнішній вигляд яких він описати не може, так як не розглянув їх, в зв’язку з тим, що на вулиці було вже темно.

Зрозумівши що зазначені особи спрямовуються до нього з наміром заподіяння йому тілесних ушкоджень, він задав їм питання: «Що ви хочете?». Один з них спитав його прізвище. Зрозумівши, що зазначені особи направляються до нього з метою розправи, і сприйнявши їх дії як реальну загрозу для свого життя, він дістав з кишені своєї куртки пістолет, який направив в сторону нападників, при цьому попередивши їх про можливість застосування зброї, якщо вони почнуть наближатися до нього ближче.

Один з нападників  з нецензурною лайкою і погрозами про фізичну розправу, почав вимагати від нього, щоб він перестав чіпати і згадувати про їх товариша, який є дуже порядною людиною, якого він офіційно і публічно звинуватив в організації та вбивстві. В цей час зазначені особи перебували на відстані 2-3м. від нього.

У відповідь на погрози він відповів, що зрозумів. Після чого той, хто погрожував,  сказав: «Це ще не все. Ти ще повинен 500 тис. доларів за турботу порядних людей, приготуй гроші, тебе знайдуть».

Після цього всі три зазначені чоловіки, розвернулися і попрямували до заднього входу ресторану «Дуплет», який виходить на стоянку, а він в свою чергу попрямував до себе додому. Яких-небудь свідків і очевидців даної ситуації не було, так як поблизу з ними нікого не було.

На наступний день він звернувся із заявою в прокуратуру і поліцію Запорізького району. Після вказаної пригоди, він подзвонив своїм знайомим, яким описав автомобіль і чоловіка, який йому висував певні вимоги і погрози фізичної розправи з ним і членами його сім’ї. У відповідь його знайомі йому повідомили, що цей чоловік раніше провів 16 років у місцях позбавлення волі за вчинення тяжких злочинів.

***

18 квітня 2018 року Ленінський районний суд м. Запоріжжя задовольнив клопотання слідчого та надав слідчій групі  Дніпровського відділу поліції  ГУНП в Запорізькій області дозвіл про доступ до речей і документів у кримінальному провадженні.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: