ПАТ «Запоріжжяобленерго» працює над відновленням енергозабезпечення Правого берега м. Запоріжжя, що був знеструмлений  27 червня внаслідок пошкодження ПЛ 150кВ на території Дніпропетровської області. Як повідомили в технічній дирекції енергокомпанії, в цей день під час грози була пошкоджена високовольтна лінія електропередач потужністю 150кВ, що знаходиться у спільному користуванні ПАТ «Запоріжжяобленерго» та ПАТ «Дніпрообленерго», повідомляє сайт «Запоріжжяобленерго»

Пошкоджена була ділянка лінії, що знаходиться на території Дніпропетровської області, втім, оскільки від цієї ПЛ здійснюється живлення підстанції «Армаліт» ПАТ «Запоріжжяобленерго», та частина Запоріжжя, яку вона забезпечує електроенергією — а це більша частина Правого берега — Бородинський, Осипенківський мікрорайони, Верхня Хортиця, Великий Луг — була знеструмлена. Наразі фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють над тим, аби заживити ці райони за резервними схемами живлення.

2

На 11.00 28 июня в правобережных микрорайонах Запорожья, в частности, в домах по улице Череповецкой,  по информации ее жителей, свет отсутствовал. Если учесть, что свет пропал на этой улице в 23.00 27 июня, то электричества в домах нет уже 12 часов…

Свет на улице Череповецкой, по последней информации жителей, появился в 11.30

Хроники