Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Дивне Запоріжжя. «Мені дуже, як кажуть, приємно». Мер Запоріжжя Буряк похвалився роботою комунальників, хоча цю роботу мала виконувати приватна фірма

Posted by operkor на 20 июля, 2018


У Запоріжжі триває ремонт трамвайного переїзду у Шевченківському районі на перехресті вулиць 8 березня та Верещагіна. Про це повідомили у сюжеті на комунальному телеканалі “Z”. “Комунальники демонтують старі рейки на шпали, а на їхнє місце укладають нові…. За ремонт переїзду на ділянці відповідає комунальне підприємство “Запоріжелектротранс”. Його працівники повинні замінити понад 100 метрів трамвайних колій в обох напрямках”,  – розповіли у телевізійному сюжеті.

Окремо в сюжеті кілька разів зазначили, що ремонті роботи здійснюють за планом.

“Це все виконується силами “Запоріжелектротрансу”, що мені дуже, як кажуть, приємно” –підкреслив міський голова Володимир Буряк.

В свою чергу, безпосередньо на сайті Запорізької міської ради повідомили, що ціна капремонту – близько 2,5 млн. грн.

Від “Наші гроші. Запоріжжя”

Договір на ремонт трамвайного переїзду у Шевченківському районі на перехресті вулиць 8 березня та Верещагіна вартістю 2,48 млн грн КП “Управління капітального будівництва” уклало з ТОВ “Промпроект 2016” у жовтні 2017 року. Тендер провели за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки попередні відкриті торги були неуспішними у зв’язку з недостатньою кількістю учасників.

Технічне завдання для підрядника, зокрема, передбачало саме демонтаж старих рейок і шпал з укладанням нової колії. Окрім цього “Промпроект 2016” мало перевлаштувати бетонні колодязі, захистити електрокабелі, телефонну каналізацію та газопровід, облаштувати асфальтне покриття, встановити бордюри, виконати розмітку дороги та облаштувати газони.

Відпочатку договір передбачав завершення робіт у грудні 2017 року. Однак до нього кілька разів вносили зміни і, зрештою, додаткова угода від 26 червня 2018 року передбачає завершення робіт у березні 2019 року (дві тисячі дев’ятнадцятого року).

Окрім цього, 9 липня фірмі “Промпроект 2016” замовили невказані додаткові роботи на цьому об’єкті вартістю 127 тис. грн.

Власниками ТОВ “Промпроект 2016” є Наталія Кордан та Олександр Сидоров. При цьому, Кордан хвалиться своєю роботою в соціальній мережі “Facebook”, повідомляють  http://zp.nashigroshi.org

           

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: