Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Родинна фірма Білова за понад 2 мільйони добре стригтиме газони в Запоріжжі

Posted by operkor на 23 июля, 2018


КП “Зеленбуд” Запорізької міської ради за результатом тендеру уклало угоду з  ТОВ “Теплобудімпорт” на покіс трав і бур’янів на території Запоріжжя вартістю 2,38 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Фірма має ручними газонокосарками з бензиновим двигуном викошувати газони, кусторізом високу траву, прибирати і вивозити скошену траву.

Єдиним конкурентом переможця на тендері виступило дніпровське ТОВ “Торговий Дім Руд Екзост Сістем”. У відкритих джерелах фірма відома виробництвом деталей до автомобілів, паркових меблів, різного виду станків, опалювального обладнання, тощо.

Раніше на один з тендерів “ТД “Руд Екзост Сістем” подало на підтвердження досвіду інформацію про договір з ТОВ “ВО Запоріжресурс”, яке зареєстроване в Запоріжжі, по вул. Макаренка, 9. Тут же зареєстровано і “Теплобудімпорт”.

ТОВ “Теплобудімпорт” володіють Олександр Варавка і Олександр Білов. Донедавна частка Олександра Білова належала його сину – Юрію, який минулого року претендував на посаду заступника начальника Управління капітального будівництва Запорізької ОДА.

Юрій та Олександр Білови – це брат та батько Сергія Білова – директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради.

В квітні “Теплобудімпорт” отримало замовлення від Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА на реконструкцію обласного художнього музею в Запоріжжі вартістю 35,47 млн грн. При цьому, дві дешевші пропозиції були відхилені.

В травні “Теплобудімпорт” отримало замовлення Департамент капітального будівництва вартістю 4,56 млн грн на реконструкцію каналізаційної мережі в смт Чернігівка. На цьому тендері 3 дешевші пропозиції також були відхилені.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: