Відверто скажу вам, що мені приємно написати про цих хлопців. Про Ганжу Віталія Володимировича та Шеку Володимира Анатолійовича, — 109-й екіпаж  патрульної поліції в Дніпровському районі міста Запоріжжя.      Познайомився з ними я при таких обставинах. Біля музичної школи на Бородінському мікрорайоні у чотирикутний металевий колодязь, 2,5 метри висотою, впало кошеня, яке дуже там плакало.

На допомогу, щоб його звідти визволити, прийшли з нашого будинку, вулиця Професора Толока, 15, наші сусіди Іра та Федя Денисенко та ми з дружиною.

Скоро стало зрозуміло, що ми самі кошенятко з труби не звільнимо. Почали дзвонити у різні служби порятунку. Відповіді, на жаль, були негативні. Ніхто у неділю не хотів відриватися від своїх справ. А ми не могли піти і залишити його плакати у трубі.

І тоді ми звернулися до нашої поліції. Приїхав, як я вже написав вище, 109-й екіпаж міської поліції.

Ми з Федею у цій трубі нічого не бачили, навіть окуляри не допомагали. А Віталік Ганжа зразу побачив, що у трубі сторчить палиця півтора метрів довжиною, яка затуляє вихід кошенятку наверх. Витяг палицю а потім і кошеня. Якась жінка з сусіднього будинку зразу же забрала його собі.

Ми всі були безмежно раді, що врятували від смерті це Боже створіння.  І дякуємо від душі цим двом молодим і красивим хлопцям з нашої поліції за їхній відгук. Хай буде у них все добре!

Якщо в Україні є такі гарні захисники, то вона непереможна!

Віталій Шевченко, м. Запоріжжя