Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Запорізька міськрада намагалася стягнути мільйон з фірми Андрія Демидова – батька депутатки з БПП

Posted by operkor на 27 Серпня, 2018


Господарський суд Запорізької області рішенням від 11 липня відмовив Запорізькій міськраді у стягненні 960 тис. грн пайової участі з ПрАТ “Ферротрейдинг”. Згідно з матеріалами справи, Державна фінансова інспекція у Запорізькій області у 2015 році провела ревізію діяльності Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міськради за період 2012-2015 рр. За результатами департаменту надали розраховані збитки від несплати підприємствами пайової участі у розвитку інфраструктури міста. Одним із неплатників вказувалося ПрАТ “Ферротрейдинг” із 960 тис. грн боргу за реконструкцію приміщень під склад загальною вартістю 9,5 млн грн (до підприємства застосували максимальний відсотковий розмір пайової участі – 10%).

Після цього, міськрада відправила ПрАТ “Ферротрейдинг” вимогу про сплату вказаних грошей, однак, фірма її не задовольнила.

З огляду на це, міськрада у травні 2018 року звернулася до суду із позовом про стягнення 960 тис. грн (причини такої затримки у поданні позову не вказувалися).

Однак, суд цей позов не задовольнив. Так, “Ферротрейдинг” дійсно у 2013 році провело вказану реконструкцію, однак підприємство надавало декларацію про початок і завершення робіт інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області. Водночас, вказана інспекція зобов’язана передавати інформацію про будівництва міськраді. Таким чином, з моменту отримання відомостей про вказану реконструкцію пройшло вже більше трьох років, а отже по цій справі збігли строки позовної давності. Окрім цього, у разі відмови підприємства укладати договір на сплату пайової участі добровільно, Департамент міг розрахувати його розмір самостійно.

У справі також вказувалося, що з 91 вимоги про стягнення збитків від несплати пайової участі, Департамент у 2015 році підготував та надав на підпис міському голові лише 55. Загалом ревізія встановила недоотримання бюджетом міста за 2012-2015 рр. коштів від пайової участі сумою 23 млн грн. У 2012 році гроші за цим напрямком до бюджету міста Запоріжжя взагалі не надходили.

Половина акцій запорізького ПрАТ “Ферротрейдинг” (зараз вже ТОВ) належить бізнесмену Андрію Демидову, 24% – компанії “Камден груп лтд” з Маршалових островів, 15% – Ользі Биковій та 11% – Вікторії Демидовій.

Донька бізнесмена Демидова Ольга Ревчук  нині депутат Запорізької міської ради від партії “БПП-Солідарність”. “Ферротрейдинг” займається переробкою металу. Підприємство є крупним постачальником харківського “Електроважмашу”.

http://zp.nashigroshi.org

Опубликованоhttp://ukrvedomosti.com.ua

 Фото ВВП: Андрей Демидов на ступеньках Запорожского горсовета

 

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: