Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Запорізька міськрада намагалася стягнути мільйон з фірми Андрія Демидова — батька депутатки з БПП

Posted by operkor на 27 августа, 2018


Господарський суд Запорізької області рішенням від 11 липня відмовив Запорізькій міськраді у стягненні 960 тис. грн пайової участі з ПрАТ “Ферротрейдинг”. Згідно з матеріалами справи, Державна фінансова інспекція у Запорізькій області у 2015 році провела ревізію діяльності Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міськради за період 2012-2015 рр. За результатами департаменту надали розраховані збитки від несплати підприємствами пайової участі у розвитку інфраструктури міста. Одним із неплатників вказувалося ПрАТ “Ферротрейдинг” із 960 тис. грн боргу за реконструкцію приміщень під склад загальною вартістю 9,5 млн грн (до підприємства застосували максимальний відсотковий розмір пайової участі – 10%).

Після цього, міськрада відправила ПрАТ “Ферротрейдинг” вимогу про сплату вказаних грошей, однак, фірма її не задовольнила.

З огляду на це, міськрада у травні 2018 року звернулася до суду із позовом про стягнення 960 тис. грн (причини такої затримки у поданні позову не вказувалися).

Однак, суд цей позов не задовольнив. Так, “Ферротрейдинг” дійсно у 2013 році провело вказану реконструкцію, однак підприємство надавало декларацію про початок і завершення робіт інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області. Водночас, вказана інспекція зобов’язана передавати інформацію про будівництва міськраді. Таким чином, з моменту отримання відомостей про вказану реконструкцію пройшло вже більше трьох років, а отже по цій справі збігли строки позовної давності. Окрім цього, у разі відмови підприємства укладати договір на сплату пайової участі добровільно, Департамент міг розрахувати його розмір самостійно.

У справі також вказувалося, що з 91 вимоги про стягнення збитків від несплати пайової участі, Департамент у 2015 році підготував та надав на підпис міському голові лише 55. Загалом ревізія встановила недоотримання бюджетом міста за 2012-2015 рр. коштів від пайової участі сумою 23 млн грн. У 2012 році гроші за цим напрямком до бюджету міста Запоріжжя взагалі не надходили.

Половина акцій запорізького ПрАТ “Ферротрейдинг” (зараз вже ТОВ) належить бізнесмену Андрію Демидову, 24% – компанії “Камден груп лтд” з Маршалових островів, 15% – Ользі Биковій та 11% – Вікторії Демидовій.

Донька бізнесмена Демидова Ольга Ревчук  нині депутат Запорізької міської ради від партії “БПП-Солідарність”. “Ферротрейдинг” займається переробкою металу. Підприємство є крупним постачальником харківського “Електроважмашу”.

http://zp.nashigroshi.org

Опубликованоhttp://ukrvedomosti.com.ua

 Фото ВВП: Андрей Демидов на ступеньках Запорожского горсовета

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: