Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Приміщення лікарні були завалені відходами від підлоги до стелі…

Posted by operkor на 29 октября, 2018

Американські інспектори оштрафували медичний центр Atlanta VA на 13,6 тис. дол. за недбале поводження з медичними відходами, передає УННз посиланням на AJC. «Інспектори виявили більше тонни небезпечних відходів на території медичного центру. Деякі приміщення лікарні були завалені відходами від підлоги до стелі. Це свідчить про недбале поводження з відходами»,

— йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що частина виявлених відходів була класифікована як «легкозаймисті». Серед іншого, медичний центр Atlanta VA обслуговує близько 145 тис. військових. Відзначається, що рейтинг лікарні після перевірки інспекторів істотно впав.

Нагадаємо, в березні на занедбаних складах в промзоні Запоріжжя виявили звалище медичних відходів — там кілька місяців зберігався біоматеріал разом з бинтами, ампулами і зразками аналізів. Всього на складі було чотири тонни непотребу, серед знахідок — півтори тонни біологічних відходів після операцій, зокрема, з медустанов, які працюють зі збудниками туберкульозу.

Однією з причин такого недбалого поводження з медвідходами могло послужити те, що найчастіше лікарні укладають договори про співпрацю з фірмами-посередниками, які не мають ліцензії на знешкодження небезпечних відходів, і замість їх знешкодження складають їх де доведеться.

Як не раз уже зазначалося УНН, сфера поводження з небезпечними відходами в Україні — в критичному стані. За період дії мораторію на перевірки бізнесу на цьому ринку з’явилося значно кількість фірм, які утилізували відходи тільки на папері.

І лише з 2018 року уряд зняв заборону на перевірки цієї сфери, ініціювавши масштабні перевірки. За даними природоохоронного відомства, під час перевірок кожна восьме підприємство не змогло підтвердити наявність бази і було позбавлене ліцензії.

 

Джерело: УНН

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: