Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Суд оштрафував за корупцію депутата Запорізької обласної ради, виконуючу обов’язки фінансового директора управління директорів ПАТ «Запоріжсталь»

Posted by operkor на 2 ноября, 2018

Депутат Запорізької обласної ради, в.о. фінансового директора Управління директорів ПАТ «Запоріжсталь» несвоєчасно письмово повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, шляхом внесення інформації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в зв’язку з отриманням 06.02.2017 доходу в розмірі 86 804,40 грн. у вигляді другої половини заробітної плати по місцю здійснення трудової діяльності у Публічному акціонерному товаристві «Запорізький металургійний завод», , повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на ЕДРСР.

Являючись суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», на порушення вимог ч. 2 ст. 52 вказаного Закону, несвоєчасно письмово повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, шляхом внесення інформації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в зв’язку з отриманням 14.02.2017 доходу в розмірі 103 581,22 грн. у вигляді бонусу за 4 квартал 2016 року по місцю здійснення трудової діяльності у Публічному акціонерному товаристві «Запорізький металургійний завод».

Крім того, несвоєчасно письмово повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, в зв’язку з отриманням 05.04.2017 доходу в розмірі 83839,14 грн. у вигляді другої половини заробітної плати по місцю здійснення трудової діяльності у Публічному акціонерному товаристві «Запорізький металургійний завод».

Також, несвоєчасно письмово повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані в зв’язку з отриманням 28.04.2017 доходу в розмірі 103 581,22 грн. у вигляді бонусу за 1 квартал 2017 року по місцю здійснення трудової діяльності у Публічному акціонерному товаристві «Запорізький металургійний завод».

В судовому засіданні  вину у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч. 2 ст.172-6 КУпАП не визнала, та пояснила, що оскільки одноразова виплата заробітної плати не перевищувало 80 тис. грн., а бонуси сплачувались за квартал, вважала що подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані їй не потрібно.

Проте суд вважає, що депутат Запорізької обласної ради вчинила адміністративне правопорушення, повязане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП — неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані.

При цьому, будь-яких обставин, які б об’єктивно унеможливлювали подання відповідного повідомлення у передбачений Законом строк, не вбачається, а ті, на які вказала остання, не можуть бути визнані поважними.

Так, зокрема, доводи про те, що оскільки одноразова виплата заробітної плати не перевищувало 80 тис. грн., а бонуси сплачувались за квартал, вважала, що подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані їй не потрібно, є непереконливими, в т.ч. з огляду на посаду, яку вона обіймає.

Отже, враховуючи вищевикладене, суд прийшов до висновку, що своїми діями депутат Запорізької обласної ради вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, а саме несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя визнав депутата  винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. 00 коп. Постановлено  стягнути з неї на користь держави судовий збір у розмірі 352 грн. 40 коп.

Опубликованоhttp://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: