Коли я йду повз «Торгового дому»,  що на Бородінській вулиці Запоріжжя, то обов’язково заглядаю у магазин одягу, який причаївся поруч.  Там – жодного покупця! Коли там щось купляли,  просто не пам’ятаю.  А з екранів телевізорів уриваються в квартири до нас самовпевнені обличчя верховодів. Економісти, менеджери, доктора усіх наук! Це і Порошенко, і Гройсман, і Парубій, і Турчинов, і Гринів, і Пашинский (на фото позує — тьфу!)… І ще багато таких «менеджерів» на нашій шиї.

В усіх у них по 3 або і по 4 вищі освіти. А в цьому магазині одягу – жодного покупця!

Приєднайте ще до них і Гаврилюка! Дійсно, прийшов у Верховну Раду у прямому розумінні без одягу, а тепер подивіться який він файний! Навіть проголосував за арешт свого бойового товариша Надю Савченко! Он як! Разом із Верховною Радою зробив так, що в магазині одягу – жодного покупця!

А тепер подивіться на них уважніше! Порошенко – Заслужений економіст України, кандидат юридичних наук. А в магазині одягу – жодного покупця!

Гройсман – маючи стаціонарну освіту 9 класів, не відриваючись від основної роботи, закінчив у 1999 році приватний Вінницький інститут регіональної економіки та управління за спеціальністю «юриспруденція».  Не гаючи часу, продовжив свої наукові заняття – у 2003 році закінчив недержавний вищий навчальний заклад – Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «юриспруденція». А далі ще більше!  Як кажуть розумні люди – апетит приходить під час їжі! Так і Володимир Борисович – у 2010 році він закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. І все у прискореному темпі.

Тепер вже можна і відряпатися на посаду Прем’єр – міністра України! А в магазині одягу на вулиці Бородінській жодного покупця!

Далі хто там по списку? Парубій! Закінчив історичний факультет Львівського університету, отримав диплом спеціаліста за фахом «історик, викладач історії». Чудово! Значить, повинен знати, що сказав Джон Локк про те, як керувати державою, щоб люди жили добре!

Але… в магазині одягу на вулиці Бородінській – жодного покупця! Значить, Андрій Володимирович херово вчився!

Далі йде Турчинов! Він – доктор економічних наук і професор. Цікава тема його докторської дисертації: «Тіньова економіка (методологія дослідження і механізми функціонування)» (!!) Це вам нічого не нагадує?! Як у народі кажуть: «І кинули щуку у річку»!

Як бачите, справи у керівництві України поставлені на високий науковий рівень! Тому, мабуть, у цьому магазині одягу і нема жодного покупця!

Останній у нашому списку, але далеко не останній по вазі серед свого середовища, — екс-голова фракціі БПП Ігор Олексійович Гринів.  За освітою він хімік та юрист. Зрозуміло, чого – чого, а хімічити Ігор Олексійович  вміє добре. Тому і не дивно, що в магазині одягу – жодного покупця!

Пашинський на сесії ВР, як бачите, займається законотворчою діяльністю

Ну, і не втримався, щоб не згадати мого улюбленця  — Сергія Володимировича Пашинського з фракціх партії Яценюка ! Оце дійсно, величезна постать в нашій політиці! За освітою історик-суспільствознавець. Але біографія ненав’язливо підкреслює, що Сергій Володимирович не працював жодного дня за своїм фахом. А він сьогодні Голова комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони!

Не сумніваюся, що він у цих питаннях оборони – високій фахівець! Якщо ви зі мною не згодні,  то читайте повідомлення з Донбасу. А те, що в магазині одягу на вулиці Бородінській немає покупців — це дрібниці! І дивлячись на зверхників нашої держави, розуміємо, що ще довго не буде!

Віталій ШЕВЧЕНКО, історик

(для «Хроник и комментариев»)