Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Суд отказался наказать ректора педагогического университета Драгоманова за то, что он наградил свою жену медалью

Posted by operkor на 19 ноября, 2018

Шевченківській районний суд м. Києва закрив провадження про порушення Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ректором Національного педагогічного університету імені П.М.Драгоманова Віктором Андрущенком, який нагородив медаллю «Драгоманівська родина» свою дружину, працюючу в університеті завідувачкою кафедри етики та естетики факультету магістратури, аспірантури і докторантури, повідомляють «Украинские ведомости»з посиланням на ЕДРСР

Протокол про адміністративне правопорушення №31-05/380 від 05.09.2018 був складений головним спеціалістом першого відділу Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції Шульгою О.Г.

Як встановлено  судом, до матеріалів справи ректора долучені ксерокопії листів, статуту, наказів, положення та інші письмові матеріали, джерело походження яких не встановлено. В судовому засіданні прокурор також не міг пояснити джерело їх походження. А це  є, на думку суду,  порушення вимог процесуального  права. Тому провадження в справі про притягнення ректора  до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ч. 1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, судом  закрито за відсутності в його діях складу адміністративного правопорушення.

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: