КП “Автогосподарство” Запорізької обласної ради має намір укласти угоду з ТОВ “Авто-імпульс” на придбання автомобілів загальною вартістю 2 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Планують замовити два повнопривідних автомобіля Ford Ranger P375 ICA білого кольору модифікації Limited. Авто має дизельний двигун об’ємом 2,2 літри і потужністю 160 к. с., 6 подушок безпеки, двох-зонний клімат-контроль, шкіряну оббивку сидінь, парктронік передній та задній, підігрів передніх сидінь, електрообігрів заднього і переднього скла, аудіосистему на 6 динаміків, тощо.

Базову версію цього авто зараз за акцією “Авто-імпульс” пропонує за 765 тис. грн. В цій модифікації, наприклад, кондиціонер замість системи клімат-контролю і тканинна оббивка сидінь, ручна замість автоматичної коробка передач.

У жовтні ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго” придбало автомобіль підвищеної прохідності Mitsubishi Pajero Wagon 3.0 AT за 1,30 млн грн та седан Toyota Camry за 1,01 млн грн. При цьому, фінансовий план державного підприємства на поточний рік передбачає чистий прибуток в розмірі 2,3 мільярда гривень. Разом з цим, за підсумками першого півріччя 2018 року 14 комунальних підприємств Запорізької обласної ради спільно принесли прибуток майже в 50 мільйонів гривень, при збитку трохи більше 11 мільйонів гривень. В топ найбільш збиткових підприємств потрапило і КП “Автогосподарство”.

Зазначимо, змінами до “Програми розвитку та забезпечення функціонування КП “Автогосподарство” Запорізької обласної ради на 2018-2022 роки” від 4 жовтня, фінансування на 2018 рік за статтею “Поповнення статутного капіталу (у т.ч. придбання сучасних транспортних засобів та інших основних засобів” заплановано на рівні 7,29 млн грн. При затвердженні програми в березні 2018 року цих витрат не планували.

КП “Автогосподарство”, зокрема, займається перевезенням співробітників Запорізької обласної ради та Запорізької облдержадміністрації.

ДЖЕРЕЛО: http://zp.nashigroshi.org