Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

У предстоятеля Киево-Печерской Лавры Павла проводится обыск: ищут вражду  

Posted by operkor на 30 ноября, 2018

Служба безопасности Украины проводит обыск по месту жительства предстоятеля Киево-Печерской Лавры Павла.  Об этом Українським Новинам сообщила спикер СБУ Елена Гитлянская.  По ее словам, обыск проводится по месту проживания Павла, а также в помещениях самой Лавры в рамках расследования дела по факту разжигания межрелигиозной вражды по статье 161 Уголовного кодекса.

2

Обшуки у Лаврі проводяться в рамках розслідування кримінального провадження про порушення рівноправності громадян залежно від ставлення до релігії, в якому фігурує намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври УПЦ Митрополит Павло. Про це УНН стало відомо з судової ухвали, якою було надано дозвіл на проведення обшуків.

Ржищівський міськсуд Київської області за клопотанням прокурора Кагарлицької місцевої прокуратури надав дозвіл на проведення обшуку у помешканні Митрополита Павла, а також у Лаврі. У кримінальному провадженні розслідується злочин передбачений статтею 161 ККУ – Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.

Кримінальне провадження відкрито після одного з інтерв’ю Митрополита Павла. В ухвалі суду йдеться “25 жовтня 2018 року на хостингу YouTube на ЮТУБ. Каналі “Главновости” розміщено відеозапис із інтерв’ю намісника Свято-Успенського Києво-Печерської Лаври УПЦ Лебедя Петра Дмитровича під назвою “Митрополит Павел про Филарета: Он с бесом поцеловался”.

Працівники департаменту захисту національної державності СБУ після перегляду вказаного інтерв’ю зробили висновок про те, що Лебідь своїми висловами порушує рівноправність громадян через їх релігійні переконання.

Источник: https://informator.news

/

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: