Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

«Ой, зібралася громада, та постановила!»

Posted by operkor на 21 Лютого, 2019

   Чисто не там де прибирають, а там, де не насмічують. Де не залишають сміття біля будинку, в якому живуть, де дивляться, щоб була чиста присадибна ділянка. Одним словом, щоб будинок був такий самий чистий, як чиста квартира у самій найчистішій господарки у цьому самому будинку. Бо щоб було чисто навколо вас, потрібно починати з себе.    Тому і не дивно, що в Запоріжжі відновили боротьбу  серед мешканців за участь в акції «Чистий під’їзд».

Будинок № 15 на вулиці Професора Толока теж не пасе задніх. Старший по будинку Володимир Михайлович Шингур опирається у своїй роботі на активних мешканців будинку з першого під’їзду Катерину Карташову, Ірину Денисенко, Людмилу Олійник, Людмилу Богданову, Марію Раєвську, Тамару Шевченко, Наталію Жирову.

Вони тримають у чистоті та порядку прибудинкову територію, посадили квіти, дивляться, щоб сміття вбиралося. Потім своїми силами зробили ремонт у першому під’їзді.

Треба ще не забувати, що ініціативна група написала листа народному депутату України Ігорю Артюшенко і він допоміг отримати і поставити металопластикові вікна у будинку від першого і до дев’ятого поверху.  А Наталія Жирова оздобила красивими паперовими кольоровими квітами увесь ліфт. І тепер у нас в першому під’їзді і красиво і тепло!

   

Під впливом ініціативної групи і інші мешканці першого під’їзду і собі стали дивитися за  чистотою там, де вони живуть.

І ось у нашому чистому під’їзді можна зробити щось подібне до Третьяковської галереї. Вона стихійно виникла на п’ятому поверсі, але відчувається, що знайдуться ті, хто захочуть і у себе на поверсі зробити подібне диво!

Дивіться фото і насолоджуйтесь! Дійсно, чисто там, де його зберігають. А це залежить тільки від нас самих!

Віталій ШЕВЧЕНКО, м. Запоріжжя

Фото: Маша Шевченко

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
<span>%d</span> блогерам подобається це: