Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Суд заставил следователя возбудить дело об угрозе избиения нардепа на сессии Запорожского облсовета

Posted by operkor на 28 февраля, 2019

Запорожский облсовет фото Паноптикон

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя зобов’язав Вознесенівське відділення поліції м. Запоріжжя внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості  про які йдеться  у заяві народного депутата про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 112 КК України, повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на ЕДРСР.

Як з ясувалося у суді, 01.02.2019 року нардеп звернувся до Вознесенівського відділення поліції із заявою від 01.02.2019 року про те, що 31.01.2019 року на 27-й позачерговій сесії Запорізької обласної ради, яка проходила в сесійному залі за адресою: м. Запоріжжя. пр. Соборний, будинок № 164, громадянин  погрожував здійснити до нього, як народного депутата України, насильницькі дії.

Вказану заяву Вознесенівським відділенням отримано 01.02.2019 року та зареєстровано за вхідним № 2705, проте відомості до ЄРДР за заявою народного депутат  у поліції не були внесені,  досудове розслідування не було розпочато, чим допущено бездіяльність поліції та порушено вимоги ст. 214 КПК України.

Слідчий або прокурор у судове засідання не з’явилися, хоча про дату, час та місце розгляду скарги повідомлялися судом належним чином, причини неявки суду не повідомили. Враховуючи, що їх неявка в силу вимог ч. 3 ст. 306 КПК України не перешкоджає розгляду скарги, слідчий суддя розглянув скаргу у їх відсутність.

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: