Запорожский облсовет фото Паноптикон

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя зобов’язав Вознесенівське відділення поліції м. Запоріжжя внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості  про які йдеться  у заяві народного депутата про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 112 КК України, повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на ЕДРСР.

Як з ясувалося у суді, 01.02.2019 року нардеп звернувся до Вознесенівського відділення поліції із заявою від 01.02.2019 року про те, що 31.01.2019 року на 27-й позачерговій сесії Запорізької обласної ради, яка проходила в сесійному залі за адресою: м. Запоріжжя. пр. Соборний, будинок № 164, громадянин  погрожував здійснити до нього, як народного депутата України, насильницькі дії.

Вказану заяву Вознесенівським відділенням отримано 01.02.2019 року та зареєстровано за вхідним № 2705, проте відомості до ЄРДР за заявою народного депутат  у поліції не були внесені,  досудове розслідування не було розпочато, чим допущено бездіяльність поліції та порушено вимоги ст. 214 КПК України.

Слідчий або прокурор у судове засідання не з’явилися, хоча про дату, час та місце розгляду скарги повідомлялися судом належним чином, причини неявки суду не повідомили. Враховуючи, що їх неявка в силу вимог ч. 3 ст. 306 КПК України не перешкоджає розгляду скарги, слідчий суддя розглянув скаргу у їх відсутність.

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua