Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Кривохатько одержав ляпаса: Вільнянська райрада не підтримала опозицію

Posted by operkor на 24 Березня, 2019

22 березня, відбулася сесія Вільнянської районної ради. Окрім планування бюджету, на порядок денний було винесено питання щодо розгляду звернення ГО «Вольтерра» стосовно скасування розпорядження №69 (щодо викупу земельних ділянок для суспільних потреб) та друге питання – підтримання депутатським корпусом клопотання щодо звільнення голови Вільнянської райадміністрації за видання цього розпорядження.

Та на засіданні депутати, в числі: Зайцева, Бабенка, Щербіни не підтримали подібну ініціативу та не стали розглядати це питання взагалі на сесії. Не дивлячись на включення в порядок денний головою Вільнянської райради Салякіном А.О., який відверто лобіює інтереси ГО, питання щодо винесення недовіри голові РДА.

Депутати наголосили про абсурдність винесеного на сесію питання, і засумнівалися в компетентності голови райради. Оскільки звернення громадської організації, фактично, не є передбаченою чинним законодавством підставою для висунення недовіри голові РДА. Тож не має правових наслідків та відповідно не несе жодної юридичної цінності.

«Сьогодні депутатам була доведена реальна картина, чому саме відбуваються ці події. І депутатський корпус виявив дійсно принципову позицію, та не підтримав пропозиції цієї громадської організації. Депутати зрозуміли, що це абсолютна маніпуляція громадською думкою, яку використовують деякі владні особи, задля досягнення власних амбіцій. Мною буде порушена справа щодо ініціювання питання правоохоронним органам за ознаками конфлікту інтересів», – коментує голова Вільнянської райадміністрації Дмитро Іванов.

Більше того, левова частка членів депутатського корпусу стали на захист голови РДА та обгрунтованість розробки каолінового родовища. І вважають діяльність ГО «Вольтерра» неправомірною.

«Я виступаю за розвиток промисловості у Вільнянському районі, якщо кількість робочих місць та рівень життя громадян зросте, то я підтримую будівництво Біляївського збагачувального комбінату. При управлінні Іванова, райадміністрація працює чітко, як швейцарський годинник. Мені не відомо, яку діяльність, окрім напрямку БЗК, веде ГО “Вольтерра”. Представники ГО, наче, мають захищати громаду, але окрім популізму я, особисто, нічого не бачу»,- повідомляє депутат Вільнянської райради Олександр Зайцев. 

Нагадаємо, 31.03.2017 р. з метою протидії законній господарській діяльності Біляївського збагачувального комбінату на мітингу за ініціативи одіозного політикана Кривохатько  була прийнята резолюція та створена  ініціативна робоча комісія. Більшість членів якої, у подальшому, увійшли до складу ГО “Вольтерра”.

https://zp-fakty.net.ua

/society/deputati-vilnyanskoi-rajradi-ne-pidtrimali-initsiativnu-grupu-krivohatko-ta-jogo-poplichniki-proletili-v-trubu-

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: