Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Скільки не брехати, а правда залишиться! Враження від виборів Президента України

Posted by operkor на 22 апреля, 2019

Хотів би поділитися своїми враженнями від виборів Президента України у першому та другому турах, які щойно відбулися у нас на Україні. Фактично передвиборна боротьба почалася раніше ніж був запланований перший тур. Ми із дружиною вирішили для себе, що будемо голосувати за тих, хто налаштований на конструктивну роботу на посаді Президента України, якщо їх виберуть.

      Я вирішив голосувати за Анатолія Гриценка а моя дружина за Ігоря Смешка. І щоб не дуже затягувати сам процес голосування, ми, як зазвичай, пішли десь біля 11 годин на виборчу дільницю. Приємно були вражені, що до школи, де була наша виборча дільниця, йдуть багато людей, і що здивувало, що серед них було багато молоді.

      У попередні роки, коли йшли на вибори, то людей було не дуже густо, а молоді взагалі було обмаль. Я тоді дружині сказав, що приємно бачити як пробуджується наш народ, він, як зазвичай на виборах у Європі, зрозумів, що треба самому вибирати відповідальну людину на такий високий пост, як Президент України.

      Працював гарно – йди на другий термін, працював погано – йди з Богом! Іншого не може бути.

      Так і вийшло наступного дня! Народ обманути не можна! Він побачив, що Порошенко безвідповідальна і брехлива людина. Одне каже а інше робить.

      Не може ніяк не навести ладу у ЖКГ, з цінами на газ, люди не можуть розплачуватися за квартири без субсидій.

      Він розповідав про свою гарну команду, а хто в ній працював і працює? Гонтарєва, Ложкін, Березенко, Олег Гладковський, Луценко?!

      Цього Луценка не можна було ставити Генеральним прокурором України без юридичної освіти. На його обличчі написано, що він за фрукт разом із своєю дружиною!

      Наш народ повинен завалити БПП «Солідарність» і на виборах до Верховної Ради, бо вони усі зрадили український народ разом із своїм баригою!

      Ну, і на другий тур перевага Зеленського над Порошенком стала ще відчутнішою. Народ наш зрозумів, що в його руках найсильніша зброя – виборчий бюлетень. Якщо хочеш перемагати – пропонуй людям свою програму. Якщо виборці тебе підтримали, — йди і працюй не покладаючи рук.

      А новому Президенту України тепер багато роботи. По-перше, знищити корупцію, і також припинити війну. І починати з себе, — взяв гроші, знай, що сядеш у тюрму.

      Тому суд у нас повинен бути, як на Заході, непідкупний і судити тільки по Закону. Іншого не буде!

      Тому гнати в шию усіх оцих доброхотів від Порошенка і іже з ними! І тільки тоді Україна стане Божою Землею, якою вона була до 1654 року. І відродиться наша мова і культура, зазеленіє наша земля, знову будуть наші дівчата і хлопці найкращими у світі!

      Перший крок зроблено. Вибрали Президента. А тепер ми повинні всі йому допомагати будувати щасливу країну.

          Віталій Шевченко, історик, журналіст

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: