ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Суд вчистую оправдал гендиректора «Таврийской литейной компании»

Posted by operkor на Август 8, 2019

Приазовський районний суд Запорізької області визнав невинуватим та виправдав генерального директора ТОВ «Таврійська ливарна компанія Талко», якого поліція звинувачувала в умисному ухилянні від сплати ПДВ в значних розмірах, тобто  у вчиненні кримінальних  злочинів, передбачених ч. 1 ст. 212 (Ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 366 КК України (Службове підроблення), повідомляють «Украинские ведомости» за посиланням на ЕДРСР.

Суд встановив, що стороною обвинувачення не було надано суду жодних доказів на підтвердження наявності в діях генерального директора ТОВ «Таврійська ливарна компанія Талко»  складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України. Навпаки, досліджені судом докази у сукупності і взаємозв`язку спростовують висунуте обвинувачення.

Також, стороною обвинувачення не було доведено жодними належними доказами пред`явлене обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України. Навпаки, наведене обвинувачення спростовується показаннями обвинуваченого, свідка, а також дослідженими судом первинними бухгалтерськими документами.

Вирок суду: підлягає виправданню в повному обсязі у зв`язку з відсутністю в його діянні складу кримінальних правопорушень (злочинів).

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: