Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Горіла хата, палала», або правдивий шкіц про «нещасну панянку» з великими статками. Необхідний коментар до сатиричної пародії

Posted by operkor на 8 ноября, 2019

Нещодавно, а якщо бути точнішим, то 19 жовтня, у новому випуску 95 кварталу пролунала пародія на народну пісню «Горіла сосна палала» під назвою «Горіла хата, палала», де висміювалась колишня Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

Я послухав цю політичну пародію і відверто скажу, що вона мені сподобалася. Високий рівень народного хору  ім. Верьовки, чудове виконання ведучого Євгена Кошового, все це сплелось у неперевершену сатиру.

Та раптом виявилося, що з усіх телеканалів почали осуджувати цей номер, мовляв, наш народ не може  радіти, коли у сусіда горить хата. Дійсно, не може, бо всі біжать допомогти йому погасити пожежу.  Так було завжди у нашого народу, у всі віки.

Але не забувайте, що це сатирична пародія, яка має свої особливі закони. Бо герой цієї пісні Валерія Гонтарєва, яка за час свого перебування на такому відповідальному посту під чуйним керівництвом  свого шефа,  Пєтюні Порошенко, обікрала увесь український народ.

Тому як ми можемо відноситися до героїні цієї сатири, яка разом із Пєтюнею думала тільки  про свої статки? Недивно, що коли Гонтарєва звільнилася з посади, то миттєво опинилася у Лондоні.  Чого нормальній, чесній, законослухняній людині тікати із власної країни?

Я колись бачив, як у Верховній Раді  Гонтарєва звітувалася перед народними депутатами. Вона відповіла на всі питання і коли її відпустили, то побігла від трибуни до того місця, де чекала її охорона. А там відстань була усього метрів 15, не більше. А вона вже боялася. Значить, знала за що! А тепер у Лондоні строїть із себе недоторканну!

А їй потрібно за все, що вона зробила з нашими грішми, сидіти у буцегарні. Іншого шляху для неї немає.  А ті, хто її підтримують, такі самі, як вона.

І на закінчення скажу, що за такий виступ славетного хору потрібно платити більше, ніж 30 000 гривень, які заплатили хору ім. Верьовки. Тому у нас культура на такому низькому рівні, нижче плінтуса.

А народний хор імені Верьовки  це візитна картка України у всьому світі. І це треба знати і не забувати різним там Ірунькам Геращенко з її любими друзями.

В 1958 році народний хор Верьовки гастролював у Бельгії і на один із концертів у Брюсселі приїхав із Німеччини Степан Бандера. Після вистави він розчулено сказав: «Я думав, Україна вже вмерла. А вона живе!»

Давайте про це не забувати!

Віталій Шевченко, письменник, журналіст

https://operkor.wordpress.com

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: