Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Хто це в Запоріжжі замахнувся на лаври  Гітлера і Сталіна? Коментар ДНЯ до теми про закриття Запорізької обласної библіотеки для юнацтва

Posted by operkor на 27 января, 2020

Фото ВВП

В інтернеті наштовхнувся на матеріал про те, що обласна влада хоче закрити Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва. Прочитав і не повірив власним очам. Як?! В ХХІ столітті?!  І такий вандалізм! Цілу бібліотеку, яка кожного дня відкриває спраглим читачам свої багатства. І якоюсь байдужою чиновничою рукою знищити культурну установу!

А я згадую, що ще у 1970 році, коли ми з дружиною повернулися до Запоріжжя, перше, що я зробив, пішов у бібліотеку, яка була розташована біля стадіону, ще на вулиці Спортивній, записався і ходив у читальний зал читати книги. І все це знищити?

У VІІ столітті до нової ери ассирійський цар  Ашшурбаніпал заснував найбільшу бібліотеку Давнього Сходу, в якій знаходилося до 25000 глиняних табличок, що зберігали всі знання тогочасного  світу.

А тут якісь невідомі обласні чиновники  зібралися знищити обласну бібліотеку юного читача! Ганьба їм усім!

Не скочуйтеся на позиції сатрапів, які в усі часи знищували  книги. Згадайте хоча б Адольфа Алоїзовича із його другом Йосифом  Віссаріоновичем. Я вже не кажу про сучасного очільника Російської федерації, який знищив останню бібліотеку української книги в Москві а її директорку заарештував.

В свій час цар Ашшурбаніпал тішився тим, що він був єдиним ассирійським правителем, який умів читати і писати.

Так що, дорогі наші чиновнички, не перетворюйте наших людей знову у неписьменних! Будьте наслідниками Ашшурбаніпала!

Віталій ШЕВЧЕНКО, письменник

Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья
«Занепокоєний ситуацією навколо закриття Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Ви спитаєте: «Ну хто зараз читає!?» І на це я вам скажу, що читати нині модно і це чудово, але купити книжки не всім по кишені. А в цій бібліотеці більше 70 тисяч екземплярів!

Закрити її, як то кажуть, одним розчерком пера несправедливо. Тим паче, що для її збереження запоріжці почали активніше оформлювати читацькі квитки. Тому я дав доручення департаменту культури і туризму звернутися до Мінкульту з пропозицією зберегти бібліотеку в підпорядкуванні міста.

Нагадаю, що минулого року ми провели масштабну реконструкцію Центральної бібліотеки для дорослого населення і відкрили на її базі сучасний Бібліохаб. У середині лютого після ремонту запустимо бібліотеки на пр. Соборному,173 та пр. Маяковського,7. Протягом року відновимо бібліотеки на вул. Ситова,6 та вул. Історичній,45. Щороку ми оновлюємо бібліотечний фонд та закуповуємо нові книги. Також для зручності запоріжців у бібліотеках введено електронний читацький квиток

УТОЧНЕННЯ  «ХРОНИК»

Обласна бібліотека для юнацтва — це  комунальний заклад Запорізької обласної ради, якою керує колишній губернатор пан Самардак. Тоді до  чого тут, як пише пан Буряк, його звертання  «до Мінкульту з пропозицією зберегти бібліотеку в підпорядкуванні міста»? Це власність і кометенція Запорізької обласної влади. Подивіться на бібліотечну вивіску.

фото ВВП

 Тож у обласної влади і її очільника пана Самардака треба спитати — кому з місцевих князьків знадобилося «сладкое» помещение»  бібліотеки для юнацтва, яке знаходиться у самому центрі Запоріжжя, на головному проспекті міста,  в двух кроках від Запорізької міської ради?

Про це ж можно спитати і депутата-бізнесмена  обласної ради Фукса та депутата-журналіста Запорізької міської ради Москаленка, які, як стало відомо, планують навідатися, хоча вже далеко не юнаки,  до бібліотеки для юнацтва у вівторок, 28 січня.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: