Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Володимир Буряк: в нас нахабно хочуть відібрати об’єкт, в який вкладені кошти громади Запоріжжя, залишивши нам борги, кредити, а собі привласнити весь прибуток

Posted by operkor на 28 января, 2020

«Під час обшуків, окрім матеріалів, необхідних для розгляду справи, порушеної в 2015 році, вилучили також документи за 2019 рік. Зокрема ті, що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу. Пуско-налагоджувальні роботи тепер неможливі. Під загрозою й запуск нових рейсів, на які сотні запоріжців та мешканців інших міст вже придбали квитки, спланували поїздки, —  пише у Фейсбуці міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. —  Не виключаю, що це і було головною метою організаторів обшуків!

Проведено галасливі виїмки документів: вилучили оргтехніку і навіть кошти підрядників. У результаті об’єкт блокований і паралізований на невизначений термін.

Оскільки нічого суттєвого не виявлено, впевнений, обшуки в найближчий час відбудуться в будівлі Запорізької міської ради і в моєму кабінеті «для картинки». Це залишу без раціональних коментарів.

У чому предмет спору між громадою та Києвом? Це концесія. По суті, в нас нахабно хочуть відібрати об’єкт, в який вкладені кошти громади Запоріжжя, залишивши нам борги, кредити, а собі забрати весь майбутній прибуток. Чи можемо ми промовчати і піти на такий варіант? Звичайно ні!

Чи є в сьогоднішній ситуації політика? Однозначно вона присутня. Зверніть увагу, атаки йдуть повсюдно й на моїх колег – мерів великих міст: Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова. Причина? Сподіваюся, вам вона зрозуміла. Але я переконаний – вибори потрібно вигравати в чесному бою, йдучи до людей, пропонуючи кращі програми і показуючи справи, а не порожні слова.

Якою є моя стратегія в цій ситуації:

1. Максимальна відкритість, щоб не було спекуляцій і різних пересудів. Якщо хтось винен – правоохоронці, займайтеся! Але роботу підприємства розблокуйте, аеропорт потрібен людям сьогодні!

2. Ми однозначно будемо апелювати до вищих юридичних інстанцій. Ми всі живемо в законодавчому полі.

3. Депутати міської ради та міська влада сформулюють найближчим часом свою позицію щодо ситуації в аеропорту на адресу Президента. І вона буде рішучою.

Мені дуже приємно, що останні події об’єднали запорізьку громаду. Люди не сприйняли цю атаку, місто завирувало, як ніколи. Від себе щиро дякую всім запоріжцям за справжню громадянську позицію!

фото Вся Власть

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: