“Нова політика” – “Мотор Січ” – Богуслаєв. Друга за чисельністю фракція, яка налічує 9 депутатів, – “Нова політика”. Вона теж входить до більшості в міській раді. Усі члени фракції – співробітники ПАТ “Мотор Січ”. Президент компанії Вячеслав Богуслаєв, який неодноразово був депутатом Верховної Ради, – гречкосій, кнопкодав і прогульник. Шестеро з дев’яти представників фракції – прогульники.

 

Фракція “Нова політика” отримала кілька керівних посад. Один працівник “Мотор Січі” Руслан Пидорич – секретар міськради, інший – Віктор Гординський – заступник міського голови.

Члени цієї партії відвідували бюджетні установи задля гречкосійства. Наприклад, приносили подарунки дітям з інвалідністю.

А от член фракції Денис Васильєв відвідав школу, котрій за кошти з його депутатського фонду купили комп’ютери. І на дисплеях нової техніки були написи: “Спасибо, Денис Анатольевич”.

Таку подяку висміяли в соціальних мережах та опублікували у ЗМІ. Місцевий журналіст Анатолій Остапенко навіть вигадав запустити у Facebook “Спасибо, Денис Анатольевич Challenge”.

Джерело: https://www.chesno.org