Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Депутат Таран, який впродовж чотирьох років пропускав понад чверть засідань комісії з питань бюджету, очолив фракцію “Наш край”. (Влада під мікроскопом)

Posted by operkor на 26 августа, 2020

Найменша фракція, яка входить до більшості в Запорізькій міськраді, – “Наш край”. Вона складається із шести депутатів – працівників заводів і бюджетних організацій. У цієї фракції найкращий середній показник відвідуваності. З-поміж її членів за кількістю прогулів вирізняється хіба що Роман Таран, який щорічно впродовж чотирьох років пропускав понад чверть засідань депутатської комісії з питань бюджету. Торік він очолив фракцію “Наш край”.

Екс-регіонал Роман Таран у попередньому скликанні був секретарем Запорізької міської ради.

Такий високий середній показник відвідуваності фракція має ще й завдяки тому, що вибув Володимир Кальцев – 2019 року він став депутатом Верховної Ради. У Запорізькій міськраді він був на першому місці за кількістю пропущених сесій та засідань депутатської комісії.

У парламенті Володимира Кальцева дев’ять разів ловили на кнопкодавстві, що є порушенням Конституції України.

Місце Кальцева в Запорізькій міській раді посів Ігор Воєводін.

Про масове гречкосійство представників “Нашого краю” не мівідомо. Але, скажімо, депутатка Оксана Губіна передавала марлеві пов’язки адміністраціям лікарень Запоріжжя.

Депутат Олександр Мотренко рекламувався в дитячому садочку, де поставив металопластикові вікна. А Василь Полюсов облаштував критий ігровий майданчик і роздавав безкоштовні квитки дітям з інвалідністю.

До речі, Мотренка в судовому порядку визнали порушником антикорупційного законодавства. Він придбав ВАЗ за 128 тис. грн і вчасно про це не повідомив. Полюсов теж фігурував в антикорупційних розслідуваннях.

Джерело: https://www.chesno.org

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: