ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

ДАХ ТЕЧЕ. Як фірми зі спільним робітниками розіграли тендер у запорізькому селі на ремонт покрівлі сільради за два мільйона

Posted by operkor на 9 сентября, 2020

Степненська сільська рада Запорізького району 4 серпня замовила ТОВ «Будівельна компанія «Тех-інвест-буд» капітальний ремонт покрівлі комунальної будівлі вартістю 2,34 млн грн. Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на систему «Прозоро». Фірма має до кінця 2021 року виконати демонтажні роботи, відремонтувати парапети та колони, вентиляційні канали, систему водостоку та покрівлю.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ «Гармонікс Плюс» з дорожчою на 158 тис грн пропозицією; ТОВ «СВП-2005» та ТОВ «Вектор буд-торг» з дешевшими пропозиціями на 140 тис. грн та 377 тис. грн відповідно. Однак останні дві фірми відхилили через проблеми з оформленням документів.

Варто додати, ТОВ «Гармонікс Плюс» у своїй пропозиції не надало документи про досвід, працівників та матеріально-технічну базу, що свідчить про відсутність реального бажання виграти тендер.

ТОВ «Будівельна компанія «Тех-інвест-буд» належить Шнуренко Марії Олексіївні. Остання вказувалася головним бухгалтером ТОВ «Гармонікс плюс». Окрім цього, на одному з тендерів «Гармонікс плюс» надало трудові книжки своїх працівників, де минулим місцем роботи для Юрія Тереника, Олександра Ждана, Сергія Токмака, Данила Бєлікова, Сергія Хитрова, Сергія Ставицького вказувалося «Тех-інвест-буд».

Крім того, БК «Тех-інвест-буд» та «Гармонікс Плюс» орендували склад у ФОП Сокол Євген Юрійович. Також на одному з тендерів БК «Тех-інвест-буд» надавало договір щодо виконання робіт для ТОВ «Гармонікс плюс».

Варто зазначити, контактним телефоном «Гармонікс Плюс» тоді вказувався: 050-233-45-34 – цей номер використовувало ТОВ «Консалтингово-будівельна група «Базис».

Окрім цього, «БК «Тех-інвест-буд»у своїх документах на зазначеному тендері з ремонту покрівлі вказувало контактним номером 050-918-98-47. Цей же номер контактним ще у “Віснику державних закупівель»вказувало ТОВ “Консалтингово-будівельна група “Базис”.

Також на одному з тендерів «Гармонікс Плюс» вказувало оренду транспорту у «Омега строй+» як і ТОВ «Консалтингово-будівельна група «Базис».

Також  «БК «Тех-інвест-буд» серед своїх працівників вказувало Ончева Федіра Володимировича, його ж серед своїй робітників зазначало ТОВ «Консалтингово-будівельна група «Базис».

Ончев Федір Володимирович також був контактною особою ТОВ «Гармонікс плюс» і вказувався працівником цієї фірми.

Крім того, директором «Базис» раніше був Бацилєв Сергій Олександрович, а серед працівників «БК «Тех-інвест-буд» головним інженером вказується Бацилєв Олександр Євгенійович – вочевидь, його батько.

ТОВ «Консалтингово-будівельна група «Базис» нині належить Катерині Тудорашку, яка є співзасновницею ТОВ «Омега строй +». Раніше «Наші гроші. Запоріжжя» відносили «Базис» до сфери впливу колишнього «смотрящего» у Запоріжжі Андрія Альоші.

яК

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: