Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

АУТ! Запорізька міськрада витратила 11 млн грн на утримання КП «Міський футбольний клуб «Металург»

Posted by operkor на 13 октября, 2020

Після того, як МФК «Металург» в цьому сезоні вилетів з Першої ліги в Другу на сайті Запорізької міськради розмістили петицію з вимогою припинити фінансування муніципального футбольного клубу «Металург» коштом міста. Автор петиції зазначив, що МФК «Металург» використовується як інструмент в корупційних схемах і сумнівних тендерах, у той час, як наше місто і жителі потребують вирішення більш актуальних питань — екології, медицини та соціальної сфери.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Металург» фінансується з бюджету Запорізької міської ради, за даними електронної системи закупівель Prozorro у 2020 році на утримання стадіону «Славутич Арена» витрачено 11,7 мільйона гривень:

Але, як ми бачимо міська влада не прислухається до вимог громадян, та продовжує фінансувати МФК «Металург», так у вересні КП «Міський футбольний клуб «Металург» оголошено відкриті торги із закупівлі послуги з поточного ремонту АПК та Західної трибуни стадіону «Славутич Арена» з очікуваною вартістю  483 759 гривень.

У строк до 15 жовтня 2020 підрядник повинен виконати наступний перелік робіт:

  • поточний ремонт VIP-ложи №7;
  • поточний ремонт водовідведення;
  • поточний ремонт кабінету 4;
  • поточний ремонт коридору;
  • поточний ремонт душової поточний ремонт коридору 5 поверху;
  • поточний ремонт приміщення 5 поверху;
  • поточний ремонт центрального входу;
  • поточний ремонт вимощення Західної трибуни;
  • поточний ремонт сходів;
  • поточний ремонт Західної трибуни.

Про одну із корупційних схем ми вже розповідали як з’ясувалось послуги харчування футболістів з 2019 надає ФОП ФОП Маланічева М.Ю., яка пов’язана з Єлизаветою Плахутою — дівчиною сина директора КП “Міський футбольний клуб “Металург” Максима Лупашка, у 2019 за харчування спортсменів було сплачено 703 тисячі гривень, а у 2020 вже 1,96 мільйона гривень.

Ми підтримуємо думку мешканців Запоріжжя, та вважаємо, що в умовах економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19 недоцільно витрачати мільйони з місцевого бюджету на ремонт VIP–ложи стадіону «Славутич Арена», а тим паче дозволяти МФК “Металург” брати один мільйон гривень у кредит на придбання ламп освітлення з гарантією 12 місяців. Лампи перегорять, а кредит залишиться.

https://zp-fakty.net.ua

2

Директор МФК «Металург» замовив послуги на 700 тисяч гривень у дівчини свого сина

КП “Міський футбольний клуб “Металург” 2 вересня уклало угоду з ФОП Маланічева Марія Юріївна на послуги з харчування загальною вартістю 703 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає «Наші Гроші. Запоріжжя».

Угоду було укладено за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки попередні відкриті торги були невдалими через недостатню кількість учасників. Відтак, на одні взагалі не прийшло жодного учасника, а на другі подалася лише Маланічева.

Підприємниця має впродовж 128 днів забезпечувати замовника обідами у форматі “шведського столу” вартістю 5492 грн/добу у приміщені за адресою пр. Соборний, 232, яке розраховане на 60 сидячих місць, з шістьома телевізорами, доступом до інтернет-мережі за допомогою Wi-Fi, системою кондиціонером та обігріву у зимовий час (заплановане меню за посиланням).

Марія Маланічева 22 років зареєстрована підприємницею у червні цього року. На закупівлі її інтереси за довіреністю представляла Єлізавета Плахута. Остання згідно інформації на її сторінці у соціальній мережі “Instagram”, працює у барі правильного харчування “Tonus Bar” та гастро-пабі “Kontora”. Шукає для цих закладів співробітників.

І саме електронну скриньку гастро-пабу “Kontora” (kontorazp@gmail.com) ФОП Маланічева Марія Юріївна вказувала на закупівлі у якості контактної. Заклад розташовується за вищезгаданою адресою по пр. Соборному, 232. У куточку споживача закладу виставлені виписки з держреєстру ФОП Корольова Іллі Миколайовича та вищезгаданої ФОП Плахути Єлізавети Ігорівни.

Згідно даних зі сторінки Єлізавети Плахути у соціальній мережі “Facebook”, вона перебуває у близьких стосунках з Максимом Лупашком – сином директора КП “Міський футбольний клуб “Металург”, що підтверджується численними світлинами у соціальних мережах. До всього, на неуспішній закупівлі, куди подалася лише Маланічева, для неї контактним вказали номер телефону 0507770843, який належить безпосередньо сину директора КП “Міський футбольний клуб “Металург”. Саме директор клубу Лупашко і підписував договір.

Варто зазначити, що заклад “Kontora” відкрився у квітні цього року. Також зазначимо, що згідно даних на сторінці Марії Маланічевої у соціальній мережі “Instagram”, вона з народження живе з ДЦП. Відтак, потенційно вона може мати податкові пільги як людина з інвалідністю. Для прикладу, такі фізичні особи-підприємці звільняються від сплати за себе єдиного соціального внеску.

Джерело: «Наші Гроші. Запоріжжя«.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: