Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ЧАРКА, ШАБЛЯ, БУЛАВА или Комедия, трагедия, фарс. Фото с комментарием

Posted by operkor на 3 Березня, 2021

Запорожье. Остров Хортица. 15 апреля 2000 г. Премьер-министр Украины Виктор Ющенко в бордовом пиджаке с малым гербом на лацкане и черной рубашке “нахиляє традиційну чарку оковитої” с казацкой сабли перед посвящением в запорожские казаки в Национальном заповеднике “Хортица”.

Ему аплодируют руками и улыбками (слева направо) : декан исторического факультета Запорожского госуниверситета, отличник образования Украины, впоследствии депутат Запорожского облсовета от партии “Батькивщина” Федор Турченко; ректор Запорожского госуниверситета Вячеслав Толок, которого через год за симпатии к экс-премьеру Ющенко отстранят от ректорства; кандидат на пост мэра Запорожья, так и не ставший мэром, “прихильник” Партии регионов Станислав Селин и вице-премьер-министр Николай Жулинский, через пару месяцев получивший орден за заслуги 1-й степени “За визначний особистий внесок у розвиток духовності, науки та культури Української держави”.

На фото не видно, “хильнув Віктор Андрійович чарку до дна чи не хильнув, але той, хто зна Віктора Андрійовича, може запевнити, шо таки хильнув. І не одну. Але новоспечений запорізький козак, навіть одержавши згодом булаву Президента, так і не виправдав народні сподівання, життя людське не покращив і пішов геть з політичної сцени, віддавши булаву Віктору Януковича та ще й відписавши йому славнозвісне Межігір’є”.

ВВП

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
<span>%d</span> блогерам подобається це: