Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ОПГ в аэропорту “Запорожье” варила деньги прямо на взлетной полосе

Posted by operkor на 30 августа, 2021

Мэр Запорожья Буряк на взлетной полосе жмет руку директору КП “Международный аэропорт Запорожье”

Руководителю КП “Международный аэропорт Запорожье”, его подчиненному и директору предприятия сообщили о подозрении в завладении чужим имуществом путем злоупотребления служебным лицом своим служебным положением, совершенного в крупных размерах. Об этом сообщает пресс-служба Запорожской областной прокуратуры.

“Директор предприятия с целью завладения бюджетными средствами создал преступную группировку, в состав которого привлек руководителя коммунального предприятия “Международный аэропорт Запорожье” и его подчиненного.

В течение 2017-2019 годов подозреваемые внесли ложные сведения в акт приемки-передачи, которым засвидетельствовали факт поставки и технической настройки обществом-поставщиком на территории аэропорта антенной системы курсового радиомаяка с количеством 21 антенна, вместо фактически установленных 13 антенн”, — говорится в сообщении.

Отмечается, что коммунальным предприятием были перечислены лишние бюджетные средства в сумме почти 500 тыс. грн.

ПРОКУРАТУРА

За даними слідства, директор суб’єкта господарювання з метою заволодіння бюджетними коштами створив злочинне угрупування, до складу якого залучив керівника Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та його підлеглого. Упродовж  2017 – 2019 років підозрювані особи внесли неправдиві відомості до акту прийому-передачі, яким посвідчили факт поставки та технічного налаштування товариством-постачальником на території аеропорту антенної системи курсового радіомаяка з кількістю 21 антени, замість фактично встановлених 13 антен. За цих обставин комунальним підприємством на розрахункові рахунки суб’єкта господарювання перераховані зайві бюджетні кошти у суму майже 500 тис. грн, чим спричинено відповідну шкоду.

СУД

“Як встановлено під час досудового розслідування, директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Техвестсервіс», зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з ОСОБА_2 і ОСОБА_3 , у складі організованої особисто ним злочинної групи, приховавши заниження обсягів поставленого за Договором №61 від 11.10.2017 до КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» устаткування, шляхом внесення до офіційних документів загальних відомостей про кількісні характеристики устаткування, умисно вчинив в інтересах організованої ним злочинної групи дії, направлені на заволодіння грошовими коштами Комунального підприємства, виділеними на придбання та ввід в експлуатацію системи інструментального заходу літаків на посадку для КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» ILS/DME, в результаті чого заподіяв Комунальному підприємству майнову шкоду у великому розмірі…

ЗАПОРОЖЬЕ Метки: Аэропорт ЗапорожьеКП «Международный аэропорт Запорожье»ОПГ, расследование, суд

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: