Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

На Запоріжжі суд не побачив порушень у надбавках «за високі досягнення» меру депресивного Токмака

Posted by operkor на 10 сентября, 2021

Токмацький районний суд не побачив конфлікту інтересів при затвердженні надбавок до зарплати міському голові Токмака Ігорю Котелевському.  Про це йдеться у відповідній постанові суду.  Згідно з матеріалами справи, міський голова Токмака Ігор Котелевський наприкінці 2020 року, під час голосування депутатами про встановлення йому премії, не повідомив про конфлікт інтересів.

Йшлося про призначення 100% щомісячної надбавки за високі досягнення у праці до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, щомісячне преміювання у розмірі 10 % місячного фонду оплати праці, а також виплати до державних і професійних свят та ювілейних дат, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та для оздоровлення.

З огляду на це, Національне агентство з питань запобігання корупції склало на Котелевського протокол за ст. 172-7 КУпАП (порушення щодо конфлікту інтересів). Вказувало, що у міського голови був інтерес отримувати додаткові виплати і він під час розгляду питання про умови оплати про нього не повідомив. 

Надалі ж протокол надіслали в суд, де його мала супроводжувати прокуратура.

У суді міський голова на свій захист вказував, що не брав участі в розгляді, підготовці та ухваленні рішень щодо своїх умов оплати. На сесії не перебував весь час, іноді виходив, не пам’ятає чи був присутній в залі при вирішенні питання щодо умов оплати праці міського голови.

Зрештою суд 16 серпня провадження закрив, бо не знайшов складу правопорушення. Міський голова не голосував за жодне з питань сесії, в документах немає інформації про особисту участь Котелевського у підготовці, розробці або ухваленні рішення про умови оплати. Представники НАЗК не надали доказів щодо присутності міського голови в залі засідань під час голосування за вказане питання. Рішення ухвалювали депутати, а не міський голова, тобто у нього відсутній конфлікт інтересів.

Минулого року Ігор Котелевський отримав від виконавчого комітету Токмацької міськради 513 тисяч гривень зарплати. Його дружина мала 1,8 мільйона від продажу нерухомого майна та близько пів мільйона від зайняття підприємницькою діяльністю. 

Нагадаємо, раніше поліція готувалася повідомити про підозру матері співмешканки Котелевського у справі щодо розкрадання грошей на міських підрядах з подолання депресивності Токмака. 

Роботи на об’єктах виконувалися неякісно, з грубими порушеннями містобудівного законодавства. Частка розкрадених грошей становила 40% від суми договорів.ТЕГИ:зарплата,Ігор Котелевський,мерТокмак

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: