Старший син Ріната Ахметова Дамір має дві вілли на березі Женевського озера у Швейцарії, загальна вартість яких становить 104 млн франків (2,9 млрд грн). Про це пише місцеве видання «Le Temps». Раніше, у березні стало відомо, що Дамір Ахметов придбав у передмісті Женеви будинок за 60 млн франків.

Водночас, як з’ясувало швейцарське видання, з грудня 2020 до березня 2021 року він купив у Колонж-Беллерів (кантон Женева) не одну, а дві сусідні ділянки загальною площею 20 тис. кв.м. Загальна площа об’єктів становить майже 1 000 кв.м. Інша вілла нібито обійшлася Ахметовим у 40 млн франків (майже 1,2 млрд грн).

Швейцарське видання пише про можливі зв’язки Ріната Ахметова з колишнім президентом України Віктором Януковичем, а також з американським консультантом Дональда Трампа Полом Манафортом, якого засудили США за ухилення від сплати податків та порушення закону про лобізм.

Відомо, що 31-річний Дамір Ахметов залишив Україну у десятирічному віці, навчався у Швейцарії та Великій Британії, а також став членом наглядової ради енергетичних та металургійних компаній свого батька – ДТЕК та «Метінвест». Він ніколи не вів бізнес самостійно та брав участь лише в управлінні компаніями свого батька.

Джерело:  Le Temps Джерело: https://biz.censor.net/n3297125

СПРАВКА «ХРОНИК»

Женевское озеро в Центральной Европе входит в 1000 лучших мест мира. Расположено на территории Франции и Швейцарии. Находится в Альпах на высоте 370 м. над уровнем моря, площадь 581кв. км, наибольшая глубина 310 м.

Озеро пресноводное. Питается от небольших рек, река Рона протекает через озеро, впадает в Средиземное море. Расположены крупные города: Женева, Лозанна и очень много небольших городов.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

На Женевское озеро приезжают туристы со всего мира. Здесь много памятников архитектуры и музеев. А также мягкий климат. Озеро богато рыбой. Судоходно.

фото https://funart.pro