В Запорізькій області війська агресора перегруповуються, щоб продовжити наступ на міста

Ситуацію на Запорізькому напрямку станом на 6 ранку 1 березня оцінюють як напружену, ворог продовжує нести втрати. А підрозділи, що підпорядковані Командуванню угрупування військ «Південь» ЗСУ, продовжують відбивати наступ військ агресора. 

Про це повідомляють у Запорозькій обласній військовій адміністрації, передає 061. 

Ворожі війська нарожують зусилля, перегруповуються та готуються продовжити наступ в напрямку міст Мелітополь Запоріжжя та Бердянськ Маріуполь. Вчора окупант використовував для повітряної розвідки безпілотники типу «Кажан» та «Орлан», що застосовуюється для коригування вогню артилерії, уточнення результатів атаки, оцінки ступеня маскування і обладнання позицій військ ЗСУ. 

Протягом двох діб війска агресора застосовують штурмову авіацію для нанесення ракетних ударів по аеропорту Запоріжжя, обстрілу порту Бердянська та окраїн Василівки 28 лютого. Українські війська стримують навалу агресора, а на деяких напрямках ефективно контратакують. В Енергодарі ж ніч пройшла спокійно

Близько 9 години у більшості міст області оголошено повітряну тривогу. Як повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов спрацювала Загальнодержавна система тривоги, існує загроза у повітрі на Півдні України.

Як раніше повідомляв 061, у центрі Запоріжжя заставили відкриті площі та парковки меблями та огорожами, аби не дати змогу здійснити посадку ворогу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

ворог,наступ,агресор,ЗСУ,Запоріжжя