война армия РФ

Після ударів ЗСУ російські війська відходять з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка Запорізької області, повідомляє у фейсбуці Головне управління розвідки Міноборони України.«Після ударів ЗСУ в ніч на 29 липня по місцерозташуванню сил окупантів поблизу селищ Верхній Токмак та Чернігівка Запорізької області, рашисти відвели особовий склад та техніку на інші позиції. Близько 40 поранених доставили в госпіталь міста Пологи. З Чернігівки підрозділи виведено практично в повному складі. Наразі поблизу населеного пункту залишаються кілька блок-постів та не більше 100 військових. Решта окупантів разом з технікою розподілено по містах Токмак та Бердянськ», – йдеться в повідомленні.

У розвідці зауважують, що під час виходу з населених пунктів війська РФ намагаються створити враження про планову ротацію.

«Насправді ж, окупанти мають намір повністю залишити селище і розпочали мінування під’їзних доріг», – додають у ГУР Міноборони України. Російські війська тимчасово контролюють близько 60 відсотків території Запорізької області.