Небезпечне море, вибухи в порту, пляжі без туристів. Безлюдне літо в окупованому Бердянську (фотогалерея)
Photo Gallery

Заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов зазначив, що основою економіки міста влітку завжди був курортний сезон. «Пляжі порожні і весь бізнес, який був навколо моря. Торгівля, розваги, ресторани, кафе – все, що працювало, на сьогодні якщо і працює, то там немає людей, там немає клієнтури. Тобто місто Бердянськ втратило море, курорт і гроші», – запевнив Дудукалов.

Чиновник розповів, що частина працівників бюджетної сфери, які залишилися в Бердянську і не співпрацюють з російськими окупаційними силами, продовжують отримувати заробітну плату на банківські картки, але стикаються з проблемою отримання готівки. Російські окупаційні сили, тим часом пропонують роботу у своєму бюджетному секторі.

«Вони шукають практично будь-яких спеціалістів, починаючи від поліцейських і закінчуючи лікарями й освітянами. Тобто, практично всю бюджетну сферу вони намагаються перекрити набором нових людей, але не конкретизують ні доходи, не конкретизують, що буде на сьогодні чи на завтра, постійно натякають про те, що доведеться їхати до Росії, бо українське військо наступає і буде звільняти території», – повідомив Дудукалов.

Порожнє кафе біля моря. Окупований Бердянськ

Порожнє кафе біля моря. Окупований Бердянськ

Ціни в меню кафе дублюються в російських рублях

Ціни в меню кафе дублюються в російських рублях

Людей у бердянських кав'ярнях небагато

Людей у бердянських кав’ярнях небагато

https://ua.krymr.com/