13

Сьогодні, 24.09 під ранок ворог завдав ракетного удару по Запоріжжю. Ракета влучила в житловий сектор, пошкоджено триповерховий житловий будинок. Є постраждалі та одна загибла.

Далі — в репортажі з місця події.

«Бачили «фейерверк» і чули вибух. Ми в сусідньому будинку живемо. В нашій квартирі всі вікна вибило. Ракета влучила в будинок, на третьому поверсі жінку вбило», — сказала запоріжанка Ірина.

Ракетний удар по Запоріжжю: як виглядають квартири зруйнованої багатоповерхівки, - ФОТО, ВІДЕО

Ірина разом з чоловіком Денисом мешкають поруч з місцем події. Кажуть, що почули перший вибух, потім свист і знову вибух. В будинку, куди влучила ракета, в них є квартира, але в ній вони не живуть. Вікон та дверей в їх квартирі немає, але стіни вціліли.

За офіційними даними, 9 людей отримали поранення. Одна людина загинула. На місці події працює муніціпильна аварійна служба, рятувальники, керуюча компанія, правоохоронці. Також пошкоджень зазнали будинки в приватному секторі.

2

Ніч, 24 вересня 2022.  Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

— Внаслідок нічних обстрілів в одному з багатоквартирних будинків міста сталася пожежа. Вогонь було ліквідовано. Мешканці будинку мали змогу перечекати ніч у комунальному автобусі, який було використано як пункт обігріву.

Ще у дев‘яти багатоквартирних будинках повилітали шибки. Вибито вікна та зруйновано дахи у приватних будинках. Зараз на місцях працюють комунальні служби та представники райадміністрації. Постраждало 9 людей. Одну людину госпіталізовано. На превеликий жаль, одна жінка загинула.

1345678910111213141516171819

фото: Запорізька ОВА, Запорізька міськрада, http://www.061.ua