У Росії заявили, що всіх військових, які перебували на правому березі Дніпра в Херсонській області України, перевели на лівий берег річки. Про це відзвітувало міноборони країни-агресора. У повідомленні відомства запевняють, що “втрат серед особового складу й техніки немає”. ФОТО.Захоплений українськими силами, російський Т-62 на Херсонщині, листопад 2022. Фото з соцмереж

война танк РФ Херсон=

“Жодної одиниці військової техніки та озброєння на правому березі не залишили. Усі російські військовослужбовці переправились на лівий берег Дніпра”, – наголошують окупанти.

Захоплений українськими силами, російський Т-62 на Херсонщині, листопад 2022. Фото з соцмереж

Проте у соцмережах з’являється все більше фото та відео від українських захисників. Вони показують знищену або захоплену військову техніку ворога на Херсонщині.

война Херсон танк=

Також у Росії стверджують, що їхні з’єднання та військові частини зайняли заздалегідь підготовлені оборонні рубежі та позиції без втрат у особовому складі.

Вантажівка КамАЗ, яку покинули росіяни на пошкодженій переправі через Дніпро, листопад 2022

“Втрат особового складу, озброєння, військової техніки та матеріальних засобів російського угруповання військ не допущено”, – йдеться в повідомленні.

Але їхні заяви, скоріше за все, мають пропагандистську мету, бо в останні дні в мережі з’являються відео та фото з полоненими російськими окупантами на півдні.

Полонені росіяни на Херсонщині. Фото з відкритих джерел

Наразі українське командування не підтверджує повного виведення російських військ з правого берега області та, зокрема, і міста Херсон.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що російські окупанти все ще мають сили в Херсоні, навколо міста й на західному березі Дніпра, незважаючи на нещодавнє оголошення про відступ. За словами міністра, Росії знадобиться щонайменше тиждень, щоб вивести свої війська з Херсона.

Фото на тему: Херсон / Окупаційні сили Росії у Херсоні. Березень 2022. Фото: ЗМІ РФ

Нагадуємо, що 9 листопада російське командування окупаційними військами оголосило про відступ з правобережжя Херсонщини та міста Херсон.

Військові України у звільненому населеному пункті Чкалове на Херсонщині. Листопад 2022. Україна. Кадр з відео соцмереж

Військові України у звільненому населеному пункті Чкалове на Херсонщині. Листопад 2022. Україна. Кадр з відео соцмереж

Учора пізно ввечері президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ході контрнаступальних дій українські військові звільнили на півдні України 41 населений пункт.